Swiatzwierzat.pl
Pies ogląda mecz

youtube/Pets Laughter

Pies za bardzo podekscytował się meczem piłki nożnej. Ten film podbija media społecznościowe

17 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Nie da się ukryć - filmiki ze zwierzakami są jednymi z najczęściej oglądanych przez internatów. Największą popularnością cieszą się zabawne czworonogi, których dziwne nawyki potrafią zaskoczyć i rozśmieszyć widzów. Tym razem prezentujemy przed Wami wymarzonego towarzysza do oglądania rozgrywek sportowych, który dosłownie oszalał na punkcie piłki nożnej!

Sposób, w jaki zwierzaki oglądają telewizję wydaje się być nieco inny od tego, do którego przyzwyczajeni są ludzie. Psy czy koty podchodzą bardzo blisko ekranu i z zapałem obserwują każdy ruch wyświetlany na monitorze.

Czworonożny kibic

Zdarza się, że niektóre pupile są tak bardzo interaktywne, że gdy tylko na telewizorze pojawi się obraz, potrafią zapomnieć o całym świecie. Tak właśnie było w przypadku pewnego nadpobudliwego psiaka.

Wiedząc, że ich zwierzak z pewnością będzie śledził rozgrywkę z zapartym tchem, właściciele postanowili nagrać jego reakcję podczas oglądania meczu piłki nożnej. Nie zawiedli widzów - od pierwszych sekund nagrania widzimy, ze emocje niemal sięgają zenitu!

Psiak skacze po kanapie i nie może oderwać oczu od zawodników, lecz najlepszy moment zdarza się dopiero wtedy, gdy pada bramka. Czworonóg tak się podniecił, że z wrażenia spadł z kanapy, doprowadzając swoich bliskich do ataku histerycznego śmiechu. Co za uroczy głuptas!

Zdjęcie pana Marka Próchniaka

To zdjęcie sprawi, że zakochasz się w Polsce. Fotografia zwierząt nad rzeką zapiera dech w piersiach

CZYTAJ DALEJ

Piłka w grze!

Co może być powodem takiej ekscytacji podczas oglądania rozgrywek sportowych? Wszystko wskazuje na to, że chodzi o piłkę.

Bieganie za rzucaną przez człowieka piłką wyzwala w zwierzęciu pierwotny instynkt, jaki towarzyszy mu podczas gonienia za uciekającą ofiarą. Nic więc dziwnego, że mecz piłki nożnej wywołał u tego psa tak ogromne emocje.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >