Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies uśmiecha się, gdy tylko widzi człowieka. Prawda na jego temat dziwi wszystkich
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 23.05.2024 06:00

Pies uśmiecha się, gdy tylko widzi człowieka. Prawda na jego temat dziwi wszystkich

pies
fot. tiktok/pawms_huntsville

TikTok to prawdziwa kopalnia filmików z udziałem zwierząt. Choć niektóre z nich bawią do łez, inne potrafią wywołać prawdziwe emocje, a nawet skłonić do refleksji. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się nagranie białego labradora, który widząc przechodzącego człowieka, uśmiecha się zza szyby swojego boku. Choć większość od razu pomyślała, że pies czeka na kogoś, kto go pokocha w schronisku, prawda o nim okazuje się zupełnie inna.

Pies z TikToka hitem w sieci

Na profilu na TikToku o nazwie pawms_huntsville, pojawiło się nagranie, na którym widać, jak biszkoptowy labrador uśmiecha się na dźwięk osoby, która przechodzi obok jego boksu. Pies jest zamknięty za szklanymi drzwiami, w pomieszczeniu, które na pierwszy rzut oka wielu internautów kojarzy ze schroniskiem.

Nie ma się co dziwić, że w pierwszej chwili większość komentujących filmik pomyślała, że uroczy czworonóg chce w ten sposób przekonać do siebie kogoś, kto da mu szczęśliwy dom do końca jego dni. Prawda okazuje się jednak zgoła inna.

Jeże pomalowane sprayem znalezione w okolicy szkoły. Fundacja prosi o pomoc Oniemiała na widok uśmiechu psa. Po chwili zrozumiała, co się wydarzyło

Labrador wcale nie przebywał w schronisku

Okazuje się, że biszkoptowy labrador o imieniu Maggie wcale nie szuka domu, ponieważ ma swoich kochających opiekunów. Czworonóg z nagrania przebywa w hoteliku dla psów, gdzie trafił na czas nieobecności właścicieli, którzy udali się na wakacje.

Przyjaźnie nastawione do wszystkich ludzi zwierzę merdało ogonem i robiło minę do złudzenia przypominającą uśmiech, gdy tylko widziało, że ktoś akurat przechodzi obok jej boksu. Takim zachowaniem zaskarbiła sobie sympatię nie tylko personelu, ale również internautów, do których dotarło jej nagranie.

Psu nie można odmówić uroku

Okazuje się, że Maggie doczekała się nawet własnego konta na TikToku. Przygody najbardziej roześmianego psa śledzą internauci z wielu krajów. W komentarzach nie brakuje zachwytów i komplementów dla uśmiechniętego psa.

  • “Nigdy nie widziałem, żeby pies uśmiechał się tak mocno”;
  • “Ta cudowna mordka mówi wszystko”;
  • “Ona nie przestaje się uśmiechać” - zachwycają się internauci.