Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies sąsiada szczeka przez całą noc. Kobieta straciła resztki cierpliwości, zemsta była słodka
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 05.08.2022 10:34

Pies sąsiada szczeka przez całą noc. Kobieta straciła resztki cierpliwości, zemsta była słodka

Zdjęcie ilustracyjne: pies szczeka
unsplash/Charles C. Collingwood

Pewna Australijka postanowiła zemścić się na swoim sąsiedzie, który pozwala psu szczekać codziennie od 17:00 do 3 nad ranem. Kiedy prośby i wzywanie policji za zakłócanie ciszy nocnej nie pomogły, kobieta wytoczyła najcięższe działa - głośnik z zapętloną playlistą. Uciążliwy sąsiad za płotem lub ścianą to ogromny problem i stres, ale jeśli myślałeś, że jesteś małostkowy i czepliwy, odsuń się na bok, ponieważ Saphire Jess, użytkowniczka TikToka, wyniosła sąsiedzkie spory na kolejny poziom. Kobieta uczyniła ze swojej pasywno-agresywnej metody radzenia sobie z uciążliwym psem z sąsiedztwa nowy trend w mediach społecznościowych.

Pies sąsiadów szczeka całą noc, więc kobieta bierze sprawy w swoje ręce

Wielogodzinne słuchanie szczekania psa zza płotu potrafi dać w kość - przekonała się o tym mieszkanka Australii. Saphire Jess opublikowała na swoim profilu na Tiktoku film, w którym wyjaśniła, że pupil należący do sąsiada od pół roku budzi całą okolicę. Chociaż kobieta oraz inni mieszkańcy osiedla próbowali polubownie rozwiązać spór, a gdy i to nie pomogło, wzywali na miejsce służby, to ostatecznie nie przyniosło to spodziewanego skutku.

Z czasem matka dwóch chłopców zauważyła, że uciążliwe odgłosy zaczęły odbijać się na edukacji jej synów, którzy z powodu niewyspania coraz gorzej radzili sobie w szkole. To przelało czarę goryczy.

Saphire Jess zdecydowała, że ​​jedynym sposobem, aby przekazać swój punkt widzenia, będzie wystawienie głośników przed dom i zapętlenie słynnego przeboju Baha Men „Who Let The Dogs Out”.

Natychmiastowe działanie

Pewnego ranka, gdy właściciel hałaśliwego psa odsypiał nocną zmianę, muzyka rozbrzmiała na cały regulator. Głośnik ustawiony na płocie przez 6 godzin puszczał w kółko ten sam utwór. Przekaz był jasny - jeśli nie uciszysz swojego podopiecznego, szykuj się na codzienny maraton piosenek o psach.

Jak widać na opublikowanym nagraniu, kobieta z nieukrywaną radością przyśpiewywała ją w swoim ogrodzie. Wkrótce na jej koncie zamieszczono aktualizację, z której wynika, że od opisanej sytuacji minęły już 4 miesiące. Pies z sąsiedztwa przestał szczekać, a mieszkańcy i ich dzieci znów mogą spać spokojnie.

- Jako właściciel psa w pełni popieram cię w tym zakresie. Każdy, kto pozwala swojemu psu na ciągłe szczekanie, stanowi PROBLEM. Opiekuj się i trenuj swoje zwierzęta - czytamy w sekcji komentarzy pod filmem. Przypominamy, że osoby utrzymujące zwierzęta domowe, w tym psy, są zobowiązane, pod rygorem odpowiedzialności prawnej, do zachowania bezpieczeństwa i środków ostrożności. Ponoszą też pełną odpowiedzialność za zachowanie swoich zwierząt.

@saphirejess when talking to them doesnt help and the authorities won't help, take it into your own hands. sometimes petty is the only way 🤷‍♀️😬😂 who's the karen?🤔 #petty #neighbours #neighborwar #badneighbours #badneighbors #fucktheneighbours #Karen #Australia #Aussie ♬ original sound - SaphireJess

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: Mirror.co.uk