Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies przyłapał kota na kradzieży karmy. Nie do wiary, jak dał się oszukać, wszystko się nagrało
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 19.06.2022 12:50

Pies przyłapał kota na kradzieży karmy. Nie do wiary, jak dał się oszukać, wszystko się nagrało

kot z psem
fot: screen z: YouTube/CircoDeiGatti

Właściciel zwierzaków uchwycił na filmie moment, w którym kot próbuje ukraść jedzenie z psiej miseczki. Mimo, że czworonóg leżał tuż obok, nie zorientował się, co kombinuje mruczek. Gdy tylko pies podniósł głowę, by zobaczyć, co się dzieje, kot oszukał go po mistrzowsku.

Nie bez powodu istnieje takie powodzenie jak: "żyć jak pies z kotem", mówiące o dwóch osobach, które ciągle się ze sobą kłócą. Porównanie sprzeczających się osób do kota i psa jest bardzo trafne, ponieważ od wieków wiadomo, że przedstawiciele tych gatunków potrafią mieć burzliwe relacje.

Kot ukradł karmę psu sprzed nosa

Koty i psy, chociaż lubią się ze sobą droczyć, potrafią także koegzystować w zgodzie i pokoju. Bądź jednak realistami - mruczki mają swoje charakterki i niespokojne dusze, a ponad wszystko nienawidzą uczucia nudy. Nic więc dziwnego, że lubią czasem wyciąć psikusa swoim psim kolegom.

Właściciel, który ma kota i psa, nakręcił zabawny film z ich udziałem. Widać na nim dużego psa, śpiącego obok miski, w której zostawił trochę suchej karmy. Obok spoczywa też kot, który jak widać, nie zamierza grzecznie pójść spać.

Mruczek, udając, że się przeciąga, próbuje wyciągnąć kilka suchą karmę z miski. Kiedy pies podnosi głowę, kot prezentuje wybitne zdolności aktorskie. Mruczek w ciągu sekundy zamiera w bezruchu jak gdyby nigdy nic. Przecież ta łapa wylądowała w misce całkiem przypadkowo!

Pies zdaje się wierzyć, że działania mruczka to zwykły zbieg okoliczności, aniżeli sprytnie ukartowany spisek, by pozbawić go jedzenia. Jak widać na nagraniu, czworonóg z powrotem się kładzie i niczego nie podejrzewając, pozwala kotu na podebranie smakołyków z miski.

Zobacz nagranie:

Film opublikowany w serwisie YouTube zebrał mnóstwo wyświetleń, a pozostawione pod nim komentarze miłośników kotów jasno pokazują, że te fantastyczne i mądre zwierzęta nieustannie zaskakują, budząc w nas podziw.

Koty to fantastyczne stworzenia – stwierdził jeden z internautów.

Dlatego kocham koty. Są zbyt mądre! – wyznał inny.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: pl.cute-animal.net, youtube.com, ilmiogattoelleggenda.it

Tagi: Pies Kot Nagranie