Swiatzwierzat.pl
Burmistrz

twitter/Telenoticiasrd

Pies przerwał wystąpienie burmistrza. Wstydliwy incydent uchwyciła kamera

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Podczas wystąpienia burmistrzyni argentyńskiego miasta rozegrał się wyjątkowo wstydliwy incydent. Do urzędników zbliżył się pies i nieświadomy powagi sytuacji podniósł nogę do góry w wiadomym celu. Wszystko zostało nagrane.

Wpadka na wizji rozegrała się przed kilkoma dniami w argentyńskiej miejscowości Maimara. Susana Prieto była w trakcie przemowy dotyczącej nowej polityki mieszkaniowej, kiedy na horyzoncie pojawił się średnich rozmiarów czworonóg.

Pies przerwał publiczne przemówienie

Na nagraniu udostępnionym na Twitterze widzimy, że zgromadzeni stali wsłuchani w słowa kobiety. Prawdopodobnie nikt nie przypuszczał, co zdarzy się chwilę później.

Na początku pies podszedł w stronę urzędników i zaczął ich obwąchiwać. Naturalnie uwaga wszystkich skupiła się na jego zachowaniu. Wszyscy uczestnicy wiecu zastanawiali się, jaki będzie jego następny krok.

Wystarczyło kilka sekund, aby przekonać się na własne oczy. Po usłyszeniu tego, co mówiła kobieta, bezpański pies zaczął załatwiać się na urzędnika miasta! Wszyscy aż wstrzymali oddech z wrażenia.

pudelek broni dziecka

Matka chciała obudzić niemowlę. Waleczny pudelek musiał interweniować

CZYTAJ DALEJ

Chociaż w zaistniałej sytuacji niewiele osób byłoby w stanie zachować stalowe nerwy, to burmistrzyni stanęła na wysokości zadania. Mimo, iż pies obsikał jej spodnie, kobieta nie przestawała przemawiać do tłumu. To się nazywa oddanie pracy!

Filmik dokumentujący wpadkę przed kamerą w błyskawicznym tempie obiegł sieć. Internauci nie potrafili powstrzymać śmiechu, obserwując to niefortunne zdarzenie. Chyba nikomu nie przyszłoby do głowy, że bezpański zwierzak ni stąd ni zowąd odda mocz na kobietę.

Niektórzy przedstawili nawet własne teorie spiskowe, jakoby pies został zatrudniony przez rywali burmistrzyni. A Wy jak sądzicie - czy za utrudnieniami w wystąpieniu stał czworonożny agent specjalny?

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

Czytaj więcej >
czarne koty

Pozostałe

„Nie rozdzielajcie nas, przyniesiemy podwójne szczęście”

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

Czytaj więcej >

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >

Pozostałe

Hiszpańskie władze ograniczają żeglugę łodzi. Winne są agresywne zwierzęta

Czytaj więcej >

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >