Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies przerwał wystąpienie burmistrza. Wstydliwy incydent uchwyciła kamera
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 05.07.2021 02:00

Pies przerwał wystąpienie burmistrza. Wstydliwy incydent uchwyciła kamera

Burmistrz
twitter/Telenoticiasrd

Podczas wystąpienia burmistrzyni argentyńskiego miasta rozegrał się wyjątkowo wstydliwy incydent. Do urzędników zbliżył się pies i nieświadomy powagi sytuacji podniósł nogę do góry w wiadomym celu. Wszystko zostało nagrane.

Wpadka na wizji rozegrała się przed kilkoma dniami w argentyńskiej miejscowości Maimara. Susana Prieto była w trakcie przemowy dotyczącej nowej polityki mieszkaniowej, kiedy na horyzoncie pojawił się średnich rozmiarów czworonóg.

Pies przerwał publiczne przemówienie

Na nagraniu udostępnionym na Twitterze widzimy, że zgromadzeni stali wsłuchani w słowa kobiety. Prawdopodobnie nikt nie przypuszczał, co zdarzy się chwilę później.

Na początku pies podszedł w stronę urzędników i zaczął ich obwąchiwać. Naturalnie uwaga wszystkich skupiła się na jego zachowaniu. Wszyscy uczestnicy wiecu zastanawiali się, jaki będzie jego następny krok.

Wystarczyło kilka sekund, aby przekonać się na własne oczy. Po usłyszeniu tego, co mówiła kobieta, bezpański pies zaczął załatwiać się na urzędnika miasta! Wszyscy aż wstrzymali oddech z wrażenia.

Chociaż w zaistniałej sytuacji niewiele osób byłoby w stanie zachować stalowe nerwy, to burmistrzyni stanęła na wysokości zadania. Mimo, iż pies obsikał jej spodnie, kobieta nie przestawała przemawiać do tłumu. To się nazywa oddanie pracy!

Filmik dokumentujący wpadkę przed kamerą w błyskawicznym tempie obiegł sieć. Internauci nie potrafili powstrzymać śmiechu, obserwując to niefortunne zdarzenie. Chyba nikomu nie przyszłoby do głowy, że bezpański zwierzak ni stąd ni zowąd odda mocz na kobietę.

Niektórzy przedstawili nawet własne teorie spiskowe, jakoby pies został zatrudniony przez rywali burmistrzyni. A Wy jak sądzicie - czy za utrudnieniami w wystąpieniu stał czworonożny agent specjalny?

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!