Swiatzwierzat.pl

youtube/ Roots & Wings | with the Svetinas

Pies od 2 lat nie widział swojej właścicielki. Gdy w końcu się spotkali, zemdlał ze szczęścia

22 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Sznaucer miniaturowy o imieniu Casey nie widział swojej pani od 2 lat. Gdy ich drogi ponownie się zeszły, emocje sięgnęły zenitu. Zwierzak tak bardzo cieszył się ze spotkania z właścicielką, że aż zemdlał ze szczęścia! Filmik z reakcją pieska krąży po całej sieci.

Trudno sobie wyobrazić, przez co przechodzą zwierzęta, gdy są zmuszone rozstać się ze swoją rodziną. Chociaż zdawałoby się, że okres 2-letniej rozłąki szybko minie, a towarzysząca mu tęsknota wcale nie będzie doskwierać aż tak bardzo, to w psim odczuciu nawet 15-minutowe wyjście do sklepu zdaje się trwać wieczność.

Suczka zemdlała z radości na widok właścicielki

Rebecca Svetina, właścicielka 9-letniej sznaucerki imieniem Casey była zmuszona wyjechać do pracy za granicę i przekazać opiekę nad suczką swojej rodzinie. Na szczęście kobieta nie opuściła swojego zwierzaka na zawsze.

2 lata później Rebecca wróciła ze Słowenii do rodzinnego domu w Pittsburgu w Stanach Zjednoczonych, by świętować z rodziną zawarcie małżeństwa. Gdy wysiadła z samochodu, czekał już na nią czworonożny komitet powitalny.

Rodzice Rebecci postanowili nagrać moment, w którym córka po raz pierwszy od dwóch lat spotyka się ze swoją ukochaną sunią. Na filmie widać, że zarówno Casey, jak i Rebecca - bardzo cieszą się, że znowu się widzą. Możemy zauważyć, że zwierzak podbiega do swojej pani, machając ogonem i piszcząc z podniecenia. Ale najlepsze ma dopiero nastąpić!

Powitanie z ukochaną opiekunką doprowadziło suczkę do takiej ekscytacji, że w przypływie emocji straciła przytomność! Sznaucerek upada na bok i przez kilka sekund się nie rusza.

Rebecca nie potrafiła uwierzyć w reakcję Casey i chociaż bardzo się cieszyła, postanowiła zabrać ją do kliniki weterynaryjnej. Na szczęście weterynarz wykluczył jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne i wyjaśnił, że suczkę zwyczajnie przytłoczyło szczęście.

Równie emocjonalną reakcję suczki udało się uchwycić także na innym filmie. Sami zobaczcie:

Rodzina pożegnała czworonożną gwiazdę

Mimo, iż wideo z reakcją uroczego sznaucera opublikowano w sieci w 2014 roku, to niezmiennie wzrusza i wywołuje uśmiech na ustach każdego miłośnika zwierząt. Do tej pory zostało odtworzone już ponad 55 milionów razy!

Dla wszystkich fanów Casey mamy jednak smutną wiadomość. Jak dowiadujemy się z komentarza przypiętego pod filmem, życie psiej gwiazdy Youtube'a zgasło. Rebecca wraz z rodziną pożegnała suczkę 25 maja 2020 roku.

- Odcisnęła odciski łap w naszych sercach, pozostawała zawsze po naszej stronie, przez wszystkie rozdziały w naszym życiu - czytamy w sekcji komentarzy pod viralowym nagraniem.

Rebecca mieszka obecnie z mężem i dziećmi w Słowenii, jednak nie zrezygnowała z opieki nad zwierzętami. W jej nowym domu zamieszkała nowa czworonożna podopieczna rasy - kto by się spodziewał - sznaucer miniaturowy! Poznajcie Ellę!

Ten film jest najlepszym potwierdzeniem na to, że czworonogi są oddanymi, prawdziwymi przyjaciółmi, którzy szczerze kochają swoich właścicieli. A czy Waszym zwierzakom zdarzyło się kiedyś zemdleć ze szczęścia?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]  Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta.  Bądź z nami!

Źródło: youtube/Roots & Wings | with the Svetinas

Tagi:

Podobne artykuły

Psy

Małe, wtulone w siebie szczeniaki, a wokół las. To właśnie w nim ktoś pozbył się niechcianych zwierząt
Czytaj więcej >

Psy

DIOZ ujawnia kolejny akt przemocy dziecka wobec psa. Wszystko widać na brutalnym filmie
Czytaj więcej >

Psy

Podszedł do nich pies żywcem zżerany przez świerzb. Desperacko błagał, "Zabierzcie ode mnie ten ból"
Czytaj więcej >

Psy

Miała być idealną opiekunką nad psami. Ukryta kamera obnażyła, co naprawdę robiła w pracy
Czytaj więcej >

Psy

Zapakowali szczeniaka do torby i wyrzucili na drogę. Czuwał nad nim "anioł stróż"
Czytaj więcej >

Psy

10-letni owczarek niemiecki ponownie spotyka swojego pana. W mig zmienia się w szczeniaczka
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz roli domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]