Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies nauczył się "mówić". Nagranie jego rozmowy z właścicielem hitem w sieci
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 13.10.2023 15:07

Pies nauczył się "mówić". Nagranie jego rozmowy z właścicielem hitem w sieci

Pies
Pies, źródło: tiktok.com/@appalachianspacenerd

Pewien właściciel psa pokazał na mediach społecznościowych nietypową umiejętność swojego pupila. Mężczyzna nauczył czworonoga “rozmawiać”. Filmik pokazujący umiejętności psa zachwycił wielu internautów. Niektórzy uważają, że to zwierzę jest wyjątkowe pod wieloma względami.

Wiele psów uwielbia uczyć się sztuczek

Psy są bardzo inteligentnymi zwierzętami. Wiele czworonogów uwielbia spędzać czas odkrywając świat i ucząc się nowych rzeczy. Dlatego świetnym pomysłem na jakościowy czas ze swoim pupilem jest nauka sztuczek. Okazuje się, że nie trzeba ograniczać się do komendy “leżeć” czy “podaj łapę”.

Wiele psów jest w stanie nauczyć się znacznie bardziej skomplikowanych komend i sztuczek. Jednak aby odnieść sukces, trzeba uzbroić się w cierpliwość i konsekwentnie ćwiczyć ze swoim pupilem. Warto jednak wiedzieć, że efekty pracy mogą być zaskakująco spektakularne. Udowodnił to pewien właściciel wyjątkowo mądrego psa. 

pexels-aliaksei-lepik-17229222.jpg
Mnóstwo psów uwielbia uczyć się sztuczek, źródło: pexels.com @Aliaksei Lepik
Znalazł kota w ogrodzie i odkrył tajemnicę sprzed 12 lat. Nikt nie mógł uwierzyć, że to dzieje się naprawdę

Pokazał, że nauczył swojego psa mówić

Pewien właściciel psa postanowił pochwalić się umiejętnościami swojego pupila na mediach społecznościowych. Filmik, który nagrał, szybko stał się hitem w internecie.

Mężczyzna pokazał, że jego pies umie mówić. Nie chodzi o przypadkowe dźwięki. Zwierzak odpowiada na pytania, które zadaje mu jego właściciel. 

Opiekun mądrego czworonoga zapytał go między innymi o to, czy jest jego dzieckiem. Sprawdź, co miał do powiedzenia na ten temat pies!

fdsfry.JPG
Gadający pies zachwycił internautów, źródło: tiktok.com/@appalachianspacenerd

Internauci nie mogą przestać się zachwycać

Wiele osób po obejrzeniu filmiku nie miało najmniejszych oporów przed wyrażeniem swojego zachwytu nad “mówiącym” psem. W odpowiedziach dopatrzyli się nawet właściwego podziału na sylaby.

  • “Co za mądry zwierz!”;
  • “Cudny pieszczoch”;
  • “Jaki mądry!”.

Co więcej, mnóstwo ludzi przyznało, że nie tylko jego zdolności wokalne są wyjątkowe. Również wygląd czworonoga wzbudził mnóstwo emocji:

  • “On ma ludzkie oczy!”;
  • “Jest niesamowicie przepiękny”.

Źródło: newsweek.com, tiktok.com/@appalachianspacenerd