Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies-bohater uratował topiącą się dziewczynkę. Gdyby nie on, straciłaby życie
Paulina Talarska
Paulina Talarska 27.08.2019 16:15

Pies-bohater uratował topiącą się dziewczynkę. Gdyby nie on, straciłaby życie

przepis
unsplash.com @dominik_qn

Pies uratował dziewczynkę, która się topiła. Bohaterski czyn ocalił jej życie i dzięki niemu, może nadal cieszyć się każdym dniem. Psy są niezwykle czujne, dlatego sprawdzają się świetnie w roli opiekunów.

Ten pies udowodnił, że będzie opiekował się dzieckiem w każdych okolicznościach, niezależnie od tego, jak duże jest zagrożenie, zawsze ochroni je przed złem. Gdyby nie pies, dziecko mogłoby się utopić.

Pies uratował tonącą dziewczynkę

Dziecko, wraz ze swoimi dziadkami i psem wybrało się na plażę w Gouville-sur-Mer w Normandii. Bawiło się w pozornie bezpiecznym miejscu, gdzie było płytko, ale fale przez cały czas szalały.

Dziadkowie obserwowali dziewczynkę, która przebywała na brzegu i której pilnował ich pies. Kiedy fale zbliżały się do dziewczynki, pies natychmiastowo zareagował. Dziecko zaczęło się topić, a jej życie było w łapach psa. Zwierzę natychmiast ruszyło do akcji, a jego jedynym celem było uratowanie dziecka.

Dziecko topiło się — uratował je zwierzak

Kiedy zwierzak zauważył, że dziecko przykryła fala, rzucił się na ratunek. Delikatnie złapał za jego koszulkę i wyciągnął je z wody. Dziewczynka początkowo protestowała, ale pies był nieugięty.

Wyciągną tonącą z wody i dumny czekał na nagrodę. Wiedział, że postąpił słusznie. Dziadkowie nagrali całą sytuację i cieszyli się, że ani psu, ani dziecku nic nie jest. Warto pamiętać, że woda to żywioł, do którego trzeba podchodzić z szacunkiem.

Każdego roku setki osób tonie w towarzystwie osób kąpiących się, które nawet nie widzą, kiedy ktoś traci życie. Dzieci odchodzą w cichy, nie krzyczą, nie wymachują rękoma. Na szczęście, to dziecko miało wspaniałego, czujnego opiekuna.

Zobacz zdjęcia:

pies

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  2. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  3. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  4. Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć
  5. Szczeniak był przerażony wizytą u weterynarza. Lekarz zachował się w nietypowy sposób, nagranie szybko obiega sieć

Źródło: merdacz.pl

Powiązane
Najnowsze
Polecane