Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 27.02.2020 10:30

Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób

pralka
Fot. pixabay.com/bierfritze

Pies stał się narzędziem do zdobycia popularności, ale w niezwykle brutalny sposób. Pewna właścicielka włożyła w tym celu pupila do włączonej pralki. To, co powiedziała na swoją obronę, jest oburzające. Wideo trafiło do sieci.

Ten pies musiał przeżywać nieprawdopodobny stres. Dziewczyna wstawiła filmik do sieci, choć nie wiadomo w jakim celu. To posunięcie spotkało się z falą negatywnych komentarzy. Teraz tłumaczy się, że to ona jest pokrzywdzona.

Pies padł ofiarą wideo

Kobieta z Argentyny najwyraźniej szukała narzędzi rozgłosu, ponieważ zrobiła coś naprawdę głupiego. Udostępniła na Instagramie wideo, na którym widać, jak umieszcza w kabinie pralki… własnego psa. Co więcej, zamyka drzwiczki, a następnie uruchamia urządzenie.

Przerażony pies próbował utrzymać równowagę w kręcącym się bębnie pralki. Na szczęście po chwili kobieta uwolniła zwierzę, choć z jej dowcipu nie śmiał się nikt w Internecie. Spadła na nią ogromna fala krytyki, a Internauci wyraźnie podkreślali, że pralka to nie miejsce dla zwierząt.

  1. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  2. Jak koty okazują miłość? 10 oznak, że twój kot bardzo cię kocha

Dziewczyna udaje niewinną

Użytkownicy wytykali dziewczynie bezmyślność, brak empatii i wyobraźni oraz to, że próbuje na siłę zdobyć popularność. Tamara Rotman nie wytrzymała tej fali hejtu i wszystkie jej konta zniknęły wkrótce z mediów społecznościowych. Jednak już kilka godzin później jej Instagram znów powrócił do żywych, a nawet opublikowała na nim zdjęcie swojego pieska, biegającego po trawie…

Dziewczyna odwraca teraz kota ogonem. Próbuje obrócić sytuację na swoją korzyść, powiedziała, że jest ofiarą hejtu i licznych gróźb. Ludzie życzyli jej nawet gwałtu czy śmierci. Uważa, że to za dużo, a jej pies jest dla niej najważniejszy na świecie i oddałaby za niego życie. Twierdzi, że pies na wideo był w pralce tylko przez 10 sekund, a użytkownicy źle zinterpretowali to nagranie.

Czy można wierzyć takim argumentom?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies

Niewinny pies stał się ofiarą internetowego eksperymentu właścicielki.

pies

Ta postanowiła umieścić go w pralce, a nagrany filmik wstawić do sieci.

Teraz dziewczyna tłumaczy, że stała się ofiarą hejtu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka urodziła 8 szczeniaków. Po tym, jak ostatni pojawił się na świecie, wszyscy złapali się za głowy, nigdy nie widzieli czegoś podobnego
  2. Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać
  3. Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej minucie szukania
  4. Słowa tego mężczyzny powinien przeczytać każdy, kto myśli o psie. Są do bólu szczere

źródło: ciekawe.interia.pl, wprost.pl