Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Do schroniska przyszedł niewyobrażalnie piękny pies. Był zupełnie sam, zaczęły dziać się niesamowite rzeczy
Kinga Majewska
Kinga Majewska 12.07.2020 20:55

Do schroniska przyszedł niewyobrażalnie piękny pies. Był zupełnie sam, zaczęły dziać się niesamowite rzeczy

choroby psów
Fot.pixabay.com @Fran__

Pies o niewyobrażalnym wyglądzie trafił pod bramę schroniska. Kiedy wolontariusze usłyszeli szczekanie, nie sądzili, że znajdą tam tak zadbanego i pięknego czworonoga. Historia Tarhuna u wielu internautów wywołała łzy wzruszenia – to niesamowite, co działo się na terenie placówki, kiedy czworonog do niej trafił. Wielu do tej pory nie może w to uwierzyć.

Nikt nie chciał uwierzyć w to, że pies, którego znaleziono pod schroniskiem, jest bezpański. Jego niebywały wygląd wskazywał bowiem na to, że czworonóg ma swojego właściciela. Jak potoczyła się jego historia?

Piękny pies w schronisku

Pod bramy schroniska Wyspa Nadziei, które znajduje się w Rosji w Petersburgu, trafił pies o niezwykłym wyglądzie. Okazało się, że jest to mieszaniec rasy husky, z innym czworonogiem.

Wolontariusze, którzy znaleźli go w okolicy placówki, od razu stwierdzili, że zwierzak musiał komuś uciec i gdzieś czeka na niego jego ukochany właściciel, dlatego od razu zaczęli poszukiwania. Historie, takie jak ta wywołują łzy wzruszenia.

  1. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb
  2. Spuścił ze smyczy gromadę owczarków niemieckich. Przechodnie nie mogli uwierzyć
  3. Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci

Historia Tarhuna

Mijały dni, a następnie tygodnie, lecz nikt nie zgłaszał się po tego niewyobrażalnie pięknego psa, który najwidoczniej czuł się wspaniale wśród swoich nowych przyjaciół. Niewiarygodne, ale cały czas wyglądał na zadowolonego i pełnego energii. Co więcej, świetnie działał na inne psy, z którymi uwielbiał spędzać czas. Żaden z wolontariuszy nie przypuszczał, że Tarhunowi tak bardzo spodoba się pobyt w schronisku, zwierzak z kolei zaskoczył wszystkich swoim spokojem i pozytywnym nastawieniem.

Choć wszyscy pracownicy pokochali czworonoga, stwierdzili jednogłośnie, że tak piękny pies zasługuje na nowy kochający dom. Po ponad miesiącu spędzonym w schronisku Tarhun znalazł właściciela, który będzie go bezgranicznie kochał i o niego dbał.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies

Niewyobrażalnie piękny pies sam pojawił się w schronisku.

pies

Wolontariusze od razu uznali, że musiał uciec właścicielowi.

pies

Niestety po Tarhuna nikt się nie zgłosił, dlatego znaleziono mu nowy dom.