Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies pomaga swojemu opiekunowi w pracach ogrodowych. Nagranie jest hitem internetu
Oktawian Góral
Oktawian Góral 12.02.2021 01:00

Pies pomaga swojemu opiekunowi w pracach ogrodowych. Nagranie jest hitem internetu

Pies ogrodnik
youtube.com/ Caters Clips

Uważa się, że psy to najlepsi towarzysze człowieka, które czują się w obowiązku by pomagać swoim opiekunom jak tylko mogą. W internecie pojawiło się właśnie nagranie, na którym widzimy, jak pewien psiak wziął sobie wyjątkowo do serca to credo. Wideo stało się prawdziwym hitem internecie.

Pies, który chce zostać ogrodnikiem

Wideo, na którym widzimy psa pomagającego mężczyźnie w ogrodowych pracach stało się prawdziwym viralem. Filmik obiegł media społecznościowe na wszystkich kontynentach. Nagranie jest absolutnie przeurocze, a psiak chwyta za serca i rozbawia do łez.

30-sekundowe wideo przedstawia mężczyznę, który siłuje się z wykopaniem ziemi pod zasadzenie rośliny. Pracy było dość sporo, a mężczyzna wyraźnie był już zmęczony wykonywaniem tej czynności. Poprosił o pomoc.

Na odezwę  nie musiał długo czekać. Wystarczył jeden znak, by pies radośnie wkroczył do akcji i pomógł w uprawie ogródka. Swoimi łapkami zaczął przekopywać ziemię pod drzewko. Pupil wyraźnie świetnie się przy tym bawi! Widać, że zacięcie ogrodnicze ma w swojej pieskiej krwi od małego. Nic dziwnego, wszak jego opiekun to zapalony ogrodnik, dlatego też i psiak chce pójść w jego ślady.

Kochany pomagier

Wideo zatytułowane Dobry chłopiec pomaga w ogrodnictwie obejrzały już dziesiątki tysięcy użytkowników sieci.

Na nagraniu widać, że gdy pies już zakończył swoją "pracę" wyraźnie zadowolony z siebie odchodzi nieco dalej, by z dumą obserwować, jak jego opiekun sadzi drzewo w dziurze, którą piesek siłą swoich łapek wykopał. 

Wideo, jak dotąd zostało odtworzone prawie 65 tys. razy, 1200 razy podane dalej, a na Twitterze zebrało aż 6500 polubień. Pod filmem zaroiło się od komentarzy. Użytkownicy platformy są naprawdę zachwyceni materiałem i nie kryją swojego podziwu dla pieskiej roboty.

- WOW! To naprawdę super chłopak. Taki mądry a w dodatku pilny w obowiązkach! - pisał jeden z internautów, drugi wtórował mu słowami - Potrzebuję kogoś takiego, jak właśnie On! - czytamy w odpowiedziach na filmik. Jedna z kobiet postanowiła nawet wykorzystać wideo do wskazania swojemu dziecku właściwych zachowań: - Jeśli zawołam mojego syna, on nigdy nie przyjdzie ... pies jest najlepszym synem - pisała użytkowniczka o nicku MacbethMacbet12.

Zobacz video:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Pies