Swiatzwierzat.pl
Pies ogrodnik

youtube.com/ Caters Clips

Pies pomaga swojemu opiekunowi w pracach ogrodowych. Nagranie jest hitem internetu

12 Lutego 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

W mediach społecznościowych pojawiło się przeurocze nagranie. Widzimy na nim psa, który pomaga swojemu opiekunowi jak tylko może w pracach ogrodowych. Nagranie rozbawia do łez. Ten pies naprawdę chciałby być ogrodnikiem! Spójrzcie tylko jaki

Uważa się, że psy to najlepsi towarzysze człowieka, które czują się w obowiązku by pomagać swoim opiekunom jak tylko mogą. W internecie pojawiło się właśnie nagranie, na którym widzimy, jak pewien psiak wziął sobie wyjątkowo do serca to credo. Wideo stało się prawdziwym hitem internecie.

Pies, który chce zostać ogrodnikiem

Wideo, na którym widzimy psa pomagającego mężczyźnie w ogrodowych pracach stało się prawdziwym viralem. Filmik obiegł media społecznościowe na wszystkich kontynentach. Nagranie jest absolutnie przeurocze, a psiak chwyta za serca i rozbawia do łez.

30-sekundowe wideo przedstawia mężczyznę, który siłuje się z wykopaniem ziemi pod zasadzenie rośliny. Pracy było dość sporo, a mężczyzna wyraźnie był już zmęczony wykonywaniem tej czynności. Poprosił o pomoc.

Na odezwę  nie musiał długo czekać. Wystarczył jeden znak, by pies radośnie wkroczył do akcji i pomógł w uprawie ogródka. Swoimi łapkami zaczął przekopywać ziemię pod drzewko. Pupil wyraźnie świetnie się przy tym bawi! Widać, że zacięcie ogrodnicze ma w swojej pieskiej krwi od małego. Nic dziwnego, wszak jego opiekun to zapalony ogrodnik, dlatego też i psiak chce pójść w jego ślady.

Kochany pomagier

Wideo zatytułowane Dobry chłopiec pomaga w ogrodnictwie obejrzały już dziesiątki tysięcy użytkowników sieci.

Na nagraniu widać, że gdy pies już zakończył swoją "pracę" wyraźnie zadowolony z siebie odchodzi nieco dalej, by z dumą obserwować, jak jego opiekun sadzi drzewo w dziurze, którą piesek siłą swoich łapek wykopał. 

Wideo, jak dotąd zostało odtworzone prawie 65 tys. razy, 1200 razy podane dalej, a na Twitterze zebrało aż 6500 polubień. Pod filmem zaroiło się od komentarzy. Użytkownicy platformy są naprawdę zachwyceni materiałem i nie kryją swojego podziwu dla pieskiej roboty.

- WOW! To naprawdę super chłopak. Taki mądry a w dodatku pilny w obowiązkach! - pisał jeden z internautów, drugi wtórował mu słowami - Potrzebuję kogoś takiego, jak właśnie On! - czytamy w odpowiedziach na filmik. Jedna z kobiet postanowiła nawet wykorzystać wideo do wskazania swojemu dziecku właściwych zachowań: - Jeśli zawołam mojego syna, on nigdy nie przyjdzie ... pies jest najlepszym synem - pisała użytkowniczka o nicku MacbethMacbet12.

Zobacz video:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >
Potrącony pies

Psy

Potrącony kundelek leżał w przydrożnym rowie, służby nie garnęły się do interwencji

Czytaj więcej >
Emil

Psy

Całe życie spędził na ciężkim łańcuchu. Tak wyglądała męka małego kundelka

Czytaj więcej >
fb/otoz animals

Psy

80-latek znęcał się nad psem. Sąsiedzi wezwali pomoc

Czytaj więcej >
FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >