Pies
Źródło: YouTube/RM Videos

Niedowidzący pies nie widział, kto się z nim wita. Rozpoznał dopiero po zapachu, nagranie jest niesamowite

9 Stycznia 2021

Niedowidzący pies w pierwszej chwili zupełnie nie rozpoznał swojego właściciela, gdy ten go zawołał. Dopiero po chwili, gdy podszedł do swojego pana i wyczuł znajomy zapach, czworonóg oszalał z radości! Nagranie udostępnione na YouTube rozczuliło wszystkich oglądających.

Właściciel psa udostępnił na YouTube niezwykłe spotkanie, które udało mu się nagrać. Gdy przypadkiem natknął się na opiekunkę niedowidzącego zwierzaka, przechadzającą się z nim po parku, przywitał się ze swoim psiakiem. Ten jednak w pierwszej chwili nie wiedział, co się właściwie dzieje. Dopiero po chwili zrozumiał, z kim ma do czynienia.

Spotkanie z niedowidzącym psem

Na nagraniu słychać, jak właściciel wołał swojego psa, którego przypadkiem spotkał w parku. Czworonóg był niedowidzący, więc w pierwszej chwili nie wiedział zupełnie, co się dzieje.

Opiekunka, która go wyprowadzała, pozwoliła podejść zwierzakowi do człowieka, który go wołał. Niedowidzący pies nie był pewien, z kim tak właściwie ma do czynienia. Nie rozpoznał swojego właściciela po głosie.

Kobieta odpięła psu smycz, wyraźnie przygotowując się na to, co zaraz miało się stać. Choć czworonóg nie widział, kto go wołał, po chwili zorientował się co jest na rzeczy. Rozpoznał swojego właściciela przy pomocy wciąż niezawodnego zmysłu węchu!

Gdy tylko pies wyczuł znajomą nutę zapachową, od razu oszalał z radości! Podskoczył, a po chwili zaczął w zwariowanym pędzie okrążać swojego właściciela.

Golden retriever pomylił kaptur pani z zabawką. Wszystko nagrała ukryta kameraGolden retriever pomylił kaptur pani z zabawką. Wszystko nagrała ukryta kameraCzytaj dalej

- Tak, to ja, to ja! - krzyczał rozradowany właściciel, ciesząc się, że jego czworonóg zdołał go rozpoznać.

Nieopisana radość

Zwierzaki, jeśli mają kochające rodziny, celebrują każde przywitanie z właścicielami. Jednak ten niedowidzący pies musi darzyć swojego pana naprawdę wielką miłością. Gdy tylko rozpoznał swojego właściciela po zapachu, biegał w kółko i skakał jak szalony, za nic nie mogąc opanować emocji!

- To najlepsza rzecz, jaką widziałem - skomentował oglądający nagranie na YouTube.

- To nagranie sprawiło, że mój dzień stał się dzisiaj o wiele lepszy - dodał inny internauta.

- Ten pies jest po prostu zbyt słodki! - trudno się nie zgodzić!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: YouTube/ RM Videos

Następny artykuł