Swiatzwierzat.pl
pies i kot

YouTube/Nick Ovs

Maleńki kotek próbuje zaatakować rottweilera. Nagranie wbija w fotel

8 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Właściciel zwierząt nagrał przezabawną sytuację. Maleńki kotek próbował zbliżyć się do ogromnego psa, można powiedzieć nawet, że chciał go zaatakować! Nie ma co ukrywać, że z tak dużym przeciwnikiem mruczek nie miał szans. Ale ten o tym nie wiedzia

Maleńki kot nie zdawał sobie sprawy ze swojej wielkości. Był kilkanaście razy mniejszy od przeciwnika, a jednak chciał podjąć z nim walkę. Pewny o swojej sile mruczek w ogóle się nie bał. Nie do końca wiadomo, co chciał zrobić. Ale jedno jest pewne, nie wyszło mu.

Kotek konta rottweiler 

Rottweilery to duże psy, które potrzebują uwagi. Są silne, mają atletyczną budowę ciała i wydaje się, że doskonale zdają sobie z tego sprawę. Psy tej rasy nie boją się wyzwań, ani niebezpiecznych sytuacji. Kiedy trzeba ruszyć za kimś w pościg lub złapać go za rękaw, zwierzaki świetnie dają sobie radę. Potrafią uciekiniera powalić na ziemię! 

Nie wszyscy ufają dużym czworonogom, niektórzy przechodzą nawet na drugą stronę ulicy, nie chcąc spotkać się z dużym psem! Niestety, wciąż wielu właścicieli zapomina o szkoleniu swoich zwierząt i ich pilnowaniu. A później dochodzi do skandalicznych i brutalnych sytuacji, takich jakie miały miejsce np. ostatnio w Gorzowie Wielkopolskim.

Jednak mały kotek, który niedawno pojawił się w rodzinie, ufał wszystkim! Kiedy na swojej drodze spotkał dużego rottweilera, zdecydował się nawet stanąć z nim do walki. Właściciel zdecydował się nagrać przezabawną sytuację. Co ciekawe, rottweiler w ogóle nie chciał podjąć wyzwania.

Nieoczywista reakcja

Kot próbował zaatakować psiego przyjaciela. Rottweiler, widząc swojego przeciwnika, nie chciał nawet podnieść się z ziemi! Malutki mruczek pragnął się bawić, ale pies był już za stary na takie wygłupy. 

Rottweiler leżał, nie zwracając uwagi na swojego nowego przyjaciela. Wiedział, że jak maluch podrośnie, przestanie mieć szalone pomysły. Dzielnie znosił zachowanie brzdąca. W końcu każdy był kiedyś młody i chciał się bawić.

- Pies pewnie myślał... "Dziecko, co Ty wyprawiasz" - skomentował jeden z użytkowników.

Zobaczcie przezabawne wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

Laura i Marina

Koty

Osierocone kociątko znajduje pocieszenie w ramionach świnki. Teraz nie może bez niej żyć

Czytaj więcej >
Głuchy kot

Koty

Głucha kotka ekscytuje się na widok właścicielki. Nie wie, jaka potrafi być głośna

Czytaj więcej >
Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
Kot trzymany na smyczy

Koty

Absurd. Przywiązali kota smyczą do budy. Próbowali się tłumaczyć, ale zdjęcia mówią wszystko

Czytaj więcej >
kociak

Koty

Śliczny kotek z twarzą dziadka urodził się chory. Jest zdeterminowany, chce dalej żyć

Czytaj więcej >
Sypialnia pary

Koty

Pokazała, co jej chłopak wyprawia z kotem, gdy nikt nie patrzy. Wideo ma ponad 50 mln wyświetleń

Czytaj więcej >