pies okienko
Źródło: YouTube/viralhog

Pies chciał wejść do domu. Tak prosił właścicieli o wpuszczenie go do środka

7 Lutego 2021

Właściciele nagrali swojego czworonoga, kiedy ten chciał wejść do domu. Pies był bardzo zdeterminowany, aby wejść do środka.

Jedne psy drapią w szybę, inne głośno szczekają, a co poniektóre posłusznie czekają na wpuszczenie do środka. Psy mają różne metody, aby wejść do pomieszczenia. Nie ma najlepszej metody - skoro dana działa, to znaczy, że można ją stosować.

Pies chciał wejść do środka

Właściciele nagrali swojego czworonoga, kiedy ten prosił ich, aby wejść do domu. Pogoda na zewnątrz nie rozpieszczała, więc nie ma w tym nic dziwnego, że czworonóg chciał ogrzać się wśród bliskich. Pies wpadł na dość ciekawy sposób jak poprosić opiekunów o otworzenie drzwi. Wszystko zostało nagrane!

Pies postanowił umyć szybę swoim długim językiem! Niejeden opiekun zdenerwowałby się widząc, co zwierzak wyprawia, ale tu wszyscy czekali na rozwój wydarzeń. Pies pozostawił swoją ślinę praktycznie w każdym miejscu szyby. Niegdyś lśniące okno, szybko stało się nieco zamazane, ale pies kontynuował czyszczenie.

Psiak myjąc szybę dokładnie pokazywał stan swojego uzębienia. Widać, że nie przeszukał mu smak, bo wylizywał wszystko "do końca".

Alarm w Europie. Plaga gigantycznych szczurów opanowała stolicę. Przenoszą choroby?Alarm w Europie. Plaga gigantycznych szczurów opanowała stolicę. Przenoszą choroby?Czytaj dalej

Wideo hitem w sieci

Wideo z psiakiem stało się viralem i trafiło na popularny kanał na youtubie, viralhog. Tam w ciągu jednego dnia obejrzano go ponad tysiąc razy. Internauci od razu zauważyli, że pomylono się w opisie rasy czworonoga, którego nazwano... owczarkiem niemieckim!

Jesteśmy ciekawi jak zakończyła się przygoda z myciem okna. Czy pies został wpuszczony do środka? Tego nie wiadomo.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł