Swiatzwierzat.pl
pies

youtube/lemon lemon

Pies przerwał piękną ceremonię ślubną. Zobaczył jelenie, nie uwierzysz, co zrobił

3 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Wiele Młodych Par decyduje się na zaproszenie czworonogów na ich ślub. Obecność zwierzaka nie tylko sprawi radość najmłodszym gościom, ale i opiekunowie nie będą czuć się winni, że zostawiali czworonoga samego w domu. Okazuje się, że obecność psa m

Gdzie powiedzieć sobie "tak"? Przed tym dylematem stoi wielu narzeczonych, którzy nie chcą decydować się na tradycyjne śluby w kościele. Jedni decydują się na śluby w ogrodzie, inni na plaży, a jeszcze co poniektórzy np. na górskich polanach. Kiedy pewna para zdecydowała się ślub na świeżym powietrzu, bardziej martwiła się pogodą, niż tym, co może zrobić ich ukochany zwierzak!

Ślub w plenerze z psem 

Podczas trwania ceremonii pies nagle zauważył dwa jelenie zbliżające się w kierunku uroczystości. Zwierzęta spacerowały po polanie, były wyraźnie zaciekawione tym, co dzieje się na ich podwórku. Ich obecność nie spodobała się psu, który zaczął krzyczeć na ich widok! Wygląda na to, że pies zapomniał jak się szczeka. Zaczął wydobywać z siebie niespotykane dźwięki! 

Pies krzyczał na jelenie, próbując je przestraszyć i zmusić do ucieczki. Kiedy goście i Młodzi usłyszeli głos psa, nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Wielu internatów stwierdziło, że to najzabawniejsze, co można dziś zobaczyć. Okazuje się, że nie tylko husky potrafią krzyczeć! 

Nagranie z krzyczącym psem trafiło na TikToka i szybko stało się viralem. Zaczęto udostępniać je na youtubie, tak aby dotarło do jeszcze większej ilości widzów. Zwierzak zrobił furorę na ślubie, choć w ogóle tego nie planował. A może był to celowy zabieg, aby zwrócić na siebie uwagę? 

Czy pies na ślubie to dobry pomysł?

Wiele osób nie wyobraża sobie pozostawienie psa w domu samego, kiedy oni biorą ślub. Wszak zwierzak jest członkiem rodziny, więc powinien być obecny zarówno na ślubie jak i na weselu. Jeśli chcemy, aby czworonóg nam towarzyszył należy dobrze zaplanować jego obecność. Na czym należy się skupić?

- zapewnienie psu opiekuna- miski z jedzeniem i wodą- legowisko (najlepiej w cichym miejscu)- 1-2 zabawki dla zwierzaka

Nie wszystkie czworonogi lubią obecność w tłumie, należy pamiętać, aby do niczego ich nie zmuszać. Jeśli pies nie jest towarzyski albo nie lubi dzieci, trzeba poszukać mu cichego miejsca, gdzie może odpocząć. Zwierzaka można zostawić w pokoju hotelowym, jednocześnie prosząc wybranego gościa, aby doglądał przyjaciela rodziny. Jeśli ma miejsce ślub/wesele w plenerze np. na ogródku, który jest terytorium zwierzaka, należy znaleźć mu inne, bezpieczne miejsce na ten dzień. 

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
Pies w Poznaniu

Psy

Pies biegał po skrzyżowaniu w samym centrum miasta. Służby nie miały litości dla właściciela

Czytaj więcej >