Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Petso.pl - platforma do kupna i sprzedaży pupili z najlepszych hodowli!
Redakcja swiatzwierzat.pl
Redakcja swiatzwierzat.pl 11.08.2023 09:23

Petso.pl - platforma do kupna i sprzedaży pupili z najlepszych hodowli!

Koty i psy Petso
Koty i psy Petso, źródło: Petso

Szukasz nowego przyjaciela swojej rodziny? A może jesteś hodowcą, który szuka właścicieli dla psów lub kotów? Poznaj Petso - portal, który łączy miłośników zwierząt. Tu z łatwością znajdziesz pupila i dodasz całkowicie darmowe ogłoszenie sprzedażowe. 

Z miłości do psów i kotów

Zarówno poszukiwania zwierząt, jak i proces sprzedaży psów i kotów, nie należą do najłatwiejszych zadań. Każdy przyszły właściciel chce mieć pewność, że jego nowy przyjaciel pochodzi z legalnej hodowli, która od pierwszego dnia życia zapewniała pupilowi jak najlepsze warunki. Chce uzyskać jak najwięcej informacji, które pomogą w wyborze odpowiedniej pociechy i na etapie dalszego wychowania. Hodowcy natomiast chcą mieć pewność, że zwierzęta trafią do dobrych domów, gdzie zostaną otoczone troską i miłością

To właśnie z myślą o właścicielach, jak i o hodowcach zwierząt, powstała platforma Petso. Naszym celem jest ułatwianie całego procesu - od publikacji ogłoszenia i rozpoczęcia poszukiwań pupila, poprzez uzyskania najważniejszych informacji o hodowli i zwierzętach, aż po podróż psa lub kota do nowego domu.

Zupełnie darmowy portal ogłoszeniowy dla hodowców 

Petso to jedna z niewielu platform, gdzie hodowcy mogą publikować ogłoszenia dotyczące sprzedaży kotów lub psów zupełnie za darmo. Proces zakładania konta i dodania ogłoszenia jest bardzo prosty i przejrzysty, a, panel dodawania ogłoszeń umożliwia umieszczenie w ofercie szczegółowych informacji, takich jak:

 • stowarzyszenie wraz z federacją;
 • przydomek;
 • lokalizacja;
 • stan zdrowia;
 • szczepienie;
 • odrobaczenie;
 • kastracja;
 • mikrochip.

Dzięki tak dokładnemu opisowi zwiększa się szansa szybkiego znalezienia odpowiedniego właściciela dla pupila.

Hodowle zarejestrowane w naszym serwisie przechodzą dokładny etap weryfikacji. Znacznik "Zweryfikowano", o który może ubiegać się każdy z ogłoszeniodawców, gwarantuje, że dana hodowla rzeczywiście należy do podanego stowarzyszenia, a jej dane kontaktowe są prawidłowe. 

Poszedł na grzyby, a znalazł reklamówkę szczeniąt jeszcze z pępowiną. "Miały zdychać w męczarniach"

Jak uzyskać status zweryfikowanego hodowcy?

Otrzymanie statusu zweryfikowanego hodowcy w Petso jest bardzo proste i wymaga zaledwie kilku działań

 1. Podczas rejestracji hodowca uzupełnia dane hodowli oraz stowarzyszenia kynologicznego/felinologicznego, do którego przynależy.
 2. Nasz zespół sprawdza, czy zamieszczone dane kontaktowe pokrywają się z danymi dostępnymi na oficjalnej stronie stowarzyszenia, a w przypadku ich braku - na oficjalnych profilach hodowli w mediach społecznościowych.
 3. Weryfikujemy, czy wskazana hodowla widnieje na liście hodowców stowarzyszenia lub jego lokalnego oddziału.
 4. Przyznajemy hodowcy status Zweryfikowano, a w przypadku wątpliwości lub problemów z weryfikacją czekamy na przesłanie brakujących dokumentów przez hodowcę.
 5. Hodowcy, którzy nie otrzymali statusu weryfikacji proszeni są o przesłanie na adres mailowy dokumentu potwierdzającego nadanie przydomka hodowlanego.

Jakie są największe korzyści z posiadania zweryfikowanego konta? Szukający ma pewność, że nikt nie podszył się pod Twoją hodowlę, co zwiększa za zainteresowanie potencjalnych kupujących. Twoje ogłoszenia są lepiej widoczne i znacznie szybciej akceptowane, a także mają szansę zostać udostępnione na naszych social mediach. 

Znajdź nowego przyjaciela rodziny w zaledwie kilka chwil!

W Petso.pl szczególną uwagę poświęcamy także przyszłym właścicielom zwierząt. Misją naszego portalu jest dostarczenie Wam jak najbardziej rzetelnych ogłoszeń od najlepszych hodowli w Polsce. Zależy nam na tym, aby każda oferta zawierała jak największą ilość wartościowych informacji, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego zwierzaka o pożądanych cechach nie zajmie więcej niż kilkanaście minut.

Jesteśmy po to, aby zapewnić bezproblemowy kontakt z hodowcą. Sami również dokładamy wszelkich starań, aby przyszli właściciele zwierząt szybko uzyskiwali niezbędne informacje i docierali do interesujących ich ogłoszeń. Nasz zespół stale odpowiada na nurtujące pytania, rozwiewa wątpliwości i zawsze służy pomocą. Wszystko po to, aby zwierzęta znalazły wspaniałych właścicieli, co jest wspólnym celem wszystkich korzystających z platformy. 

Zależy nam także na edukowaniu w temacie pielęgnacji zwierząt i behawiorystyki. Na naszym blogu cyklicznie pojawiają się wpisy uzupełniające wiedzę o psach i kotach, która bez wątpienia pomoże w wyborze wspaniałego pupila i całego procesu wychowywania go. 

Dołącz do Petso już dzisiaj!

Bez względu na to, czy planujesz sprzedać zwierzaka ze swojej hodowli czy jesteś w trakcie poszukiwania nowego pupila - dołącz do nas jak najszybciej! Gwarantujemy, że przygoda z Petso pełna będzie pozytywnych doświadczeń, sukcesywnych poszukiwań - zarówno właściciela dla Twoich zwierzaków, jak i psiego lub kociego przyjaciela Twojej rodziny. Do zobaczenia na Petso! 

Tagi: Pies Kot