Swiatzwierzat.pl
Papuga kakadu

youtube/MegaBirdCrazy

Spytał papugę, czy go kocha. Jej odpowiedź rozkłada na łopatki, wideo ma blisko 10 mln wyświetleń

23 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Papuga imieniem Pebble to urodzona gaduła, a na dodatek wyśmienita aktorka i akrobatka. Jej popisy zostały uchwycone na nagraniu, które w tempie natychmiastowym stało się absolutnym hitem w sieci. Wcale nas to nie dziwi, biorąc pod uwagę, co rozszc

Papuga to ptak o zazwyczaj barwnym upierzeniu, który pierwotnie żył w egzotycznych krajach, jednak dzisiaj trafił do elitarnego grona ulubieńców miłośników zwierząt. Papugi zyskały popularność jako ptaki do hodowli w domu ze względu na swoją wysoką inteligencję, towarzyskość oraz zdolność niemal doskonałego naśladowania dźwięków i ludzkiej mowy.

Papuga puściła parę z dzioba

Pewna papuga nazywana Pebble skradła serca milionów użytkowników sieci. Jest ona przedstawicielką odmiany kakaduowatych i obecnie liczy sobie już ponad 20 lat. Co ciekawe, papugi należą do długowiecznych ptaków, ponieważ potrafią dożyć nawet 100 lat!

Kelly Van Ryckeghem mieszka razem ze swoim zwierzakiem w Saskatoon w Kanadzie. Pebble jest jego niekwestionowaną ulubienicą wśród wszystkich hodowanych papug. Dlaczego? Najprawdopodobniej dlatego, że uwielbia powtarzać rzeczy, za które niejeden właściciel mógłby spalić się ze wstydu

Pebble zdobyła swoje pięć minut słowa w sieci dzięki słynnemu nagraniu, na którym przeklina jak szewc! Ludzie błyskawicznie ją pokochali i nie mogli powstrzymać śmiechu, słysząc jak z jej dzioba lecą wulgarne wiązanki.

To jednak nie wszystko, co posiada w swoim repertuarze. Tym razem przezabawny ptaszek został zapytany przez mężczyznę, czy go kocha. Reakcja z jego strony niemal rozbawiła go do łez.

Papuzi atak śmiechu

Pebble nie potrafiła zachować powagi, słysząc tak absurdalne pytanie ze strony swojego właściciela. Papuga niespodziewanie zaczęła śmiać się jak szalona, kręcąc głową na wszystkie strony!

Zachowanie i dźwięki wydawane przez papużkę idealnie naśladują histeryczny chichot, który natychmiast przywodzi na myśl batmanowego Jokera. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest z niej niezła wariatka, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Może i mężczyzna nie doczekał się bezpośredniej odpowiedzi ze strony swojego zwierzaka, jednak kiedy chwilę później nadstawił do niej usta, Pebble z radością dała się wycałować po dziobku. To chyba wystarczający dowód na to, że darzy go szczerym uczuciem.

A jak Wam podobają się wygłupy tego obłędnego kakadu? Mamy nadzieję, że poniższe wideo błyskawicznie poprawi Wam humor na dłuższy czas. 

Zobacz nagranie:

Podobne artykuły

Facebook/Obywatelska Gmina Łubianka

Inne zwierzęta

Smutny widok przed domem jednego z sołtysów. Zdjęcia martwej sarny błyskawicznie obiegły internet

Czytaj więcej >
FACEBOOK/WILDBASE

Inne zwierzęta

Sówka pierwszy raz została wykąpana. Jej zdjęcia robią furorę w sieci

Czytaj więcej >
unsplash/Svetozar Cenisev

Inne zwierzęta

Inwazja szczurów w Toruniu. Miasto rozpoczęło deratyzację, trzeba zachować ostrożność

Czytaj więcej >
polskiwilk.org.pl/

Inne zwierzęta

Śmierć młodego wilka w lesie. Zwierzę konało kilka dni

Czytaj więcej >
twitter/CPW_SE

Inne zwierzęta

Przerażony niedźwiedź utknął na drzewie. Podano mu środek uspokajający, by spadł na ziemię

Czytaj więcej >
pixabay/bparker73

Inne zwierzęta

Na świat przyszedł niezwykle rzadki cielak z dwoma głowami. To przypadek jeden na 100 tys. (WIDEO)

Czytaj więcej >