kot oczy
Źródło: unsplash/Amy Chen

Adoptowała kotkę z fluorescencyjnymi oczami. Zmieniają się pod wpływem pogody

8 Lutego 2021

Gabriela Carvalho adoptowała niezwykłą kotkę. Jej oczy zmieniają kolory w zależności od pogody. Jednego dnia świecą fluorescencyjnym światłem na zielono i żółto, a innego na żółto i pomarańczowo.

Kobieta adoptowała dziesięcioletnią kotkę po stracie pięcioletniej kotki o imieniu Luna. Nie wiedziała, że wróci z nią do domu, ale kiedy zobaczyła ją w schronisku, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Nowy przyjaciel jest bardzo przyjaznym kociakiem, skorym do zabawy, pomimo swojego wieku. Ivory, bo tak na imię ma zwierzak uwielbia ćwierkać podczas obserwacji ptaków czy wiewiórek!

Niezwykłe oczy kotki

- Często słyszę komentarze odnośnie jej oczu, zwłaszcza wtedy, gdy zmieniają kolor w zależności od pogody - mówi Gabriela dla dailymail.co.uk.

Dodaje, że nigdy nie wiedziała takiego zwierzaka. Osoby, które ją zaczepiają również są pod wrażeniem unikalności zwierzęcia, zazwyczaj wcześniej spotkali się jedynie z niebieskimi i żółtymi oczami u kota.

Ivory ma już 10 lat. Nie ma już większości zębów, ale wciąż jest wielkim łakomczuchem! Zdaniem 28-letniej właścicielki kotka jest nawet trochę "dzika". Ma mnóstwo w sobie energii.

Agnieszka Woźniak-Starak pozuje uśmiechnięta z psem. Dodaje otuchy w chłodne dniAgnieszka Woźniak-Starak pozuje uśmiechnięta z psem. Dodaje otuchy w chłodne dniCzytaj dalej

Następny artykuł