Dziewczynka w samochodzie i atakujący pies
Źródło: YouTube/ DDRPROGSD1

Mężczyzna podszedł do samochodu, 5-latka była z psem. Owczarek rzucił się na atakującego

5 Stycznia 2021

Owczarek niemiecki nie wahał się nawet przez moment. Kiedy dostrzegł zagrożenie i usłyszał odpowiednią komendę, rzucił się na mężczyznę. Pies uratował dziewczynkę, a całe zdarzenie zostało nagrane i udostępnione na YouTubie. Wszystko, aby pokazać wspaniały trening psa! Tak, sytuacja była ustawiona, ale niezależnie od tego, pies pokazał, że dziecko zawsze może na niego liczyć. Nawet kiedy zostanie "zaatakowane" przez swojego rodzica.

Mężczyzna podszedł do samochodu, próbując namówić 5-latkę, aby z nim gdzieś poszła. Zgodnie ze scenariuszem, dziewczynka odmówiła "napastnikowi", informując, że nigdzie się nie wybiera. Wtedy bandyta spróbował wejść do samochodu, na co dziecko zareagowało, wypowiadając komendę w kierunku psa. Posłuszny owczarek rzucił się na oprawcę, chroniąc swoją małą właścicielkę. Co ciekawe, pies doskonale wiedział, że to jej ojciec, ale kiedy usłyszał słowo klucz - rzucił się na niego.

Owczarek broni przed porwaniem

Owczarek niemiecki ruszył do ataku. Doskonale znał tę komendę, wiedział, że musi bronić 5-latki. Ojciec założył specjalną rękawicę, po której pies mógł go gryźć. Zwierzak nawet przez moment nie odpuszczał! Wyskoczył nawet z auta, nie pozwalając się oddalić mężczyźnie.

- Nie jestem sama w samochodzie. Jestem razem z moim psem. Nie, nie pójdę z Tobą nigdzie. Jesteś obcy - mówiła dziewczynka do swojego ojca.

Sytuacja została nagrana i trafiła do sieci. Ojciec chciał pokazać owczarka w akcji. Pies został wspaniale wyszkolony, aby bronić 5-latki przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Maleńki kotek próbuje zaatakować rottweilera. Nagranie wbija w fotelMaleńki kotek próbuje zaatakować rottweilera. Nagranie wbija w fotelCzytaj dalej

Szkolenie psa

- To jest kolejny wyreżyserowany trening, gdzie uczę moją córkę i jej psa odpowiednich reakcji. Trenuję ich w różnych sytuacjach, aby nie dali się zaskoczyć - napiał ojciec pod filmikiem na youtubie.

Choć wideo ma już kilka lat, to wciąż bije rekordy popularności. Do tej pory obejrzano je już ponad 5 mn razy w sieci!

- Właśnie dlatego chcę mieć owczarka niemieckiego.
- Uwielbiam to jak na samym końcu chowa ogon psa do samochodu.
- Nie rozumiem, jak niektórzy ludzie mogą uważać, że to nie jest świetne - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Zgadzacie się?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube

Następny artykuł