Swiatzwierzat.pl
Dziewczynka w samochodzie i atakujący pies

YouTube/ DDRPROGSD1

Mężczyzna podszedł do samochodu, 5-latka była z psem. Owczarek rzucił się na atakującego

5 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Owczarek niemiecki nie wahał się nawet przez moment. Kiedy dostrzegł zagrożenie i usłyszał odpowiednią komendę, rzucił się na mężczyznę. Pies uratował dziewczynkę, a całe zdarzenie zostało nagrane i udostępnione na YouTubie. Wszystko, aby pokazać wspaniał

Mężczyzna podszedł do samochodu, próbując namówić 5-latkę, aby z nim gdzieś poszła. Zgodnie ze scenariuszem, dziewczynka odmówiła "napastnikowi", informując, że nigdzie się nie wybiera. Wtedy bandyta spróbował wejść do samochodu, na co dziecko zareagowało, wypowiadając komendę w kierunku psa. Posłuszny owczarek rzucił się na oprawcę, chroniąc swoją małą właścicielkę. Co ciekawe, pies doskonale wiedział, że to jej ojciec, ale kiedy usłyszał słowo klucz - rzucił się na niego. 

Owczarek broni przed porwaniem

Owczarek niemiecki ruszył do ataku. Doskonale znał tę komendę, wiedział, że musi bronić 5-latki. Ojciec założył specjalną rękawicę, po której pies mógł go gryźć. Zwierzak nawet przez moment nie odpuszczał! Wyskoczył nawet z auta, nie pozwalając się oddalić mężczyźnie.

- Nie jestem sama w samochodzie. Jestem razem z moim psem. Nie, nie pójdę z Tobą nigdzie. Jesteś obcy - mówiła dziewczynka do swojego ojca.

Sytuacja została nagrana i trafiła do sieci. Ojciec chciał pokazać owczarka w akcji. Pies został wspaniale wyszkolony, aby bronić 5-latki przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Szkolenie psa

- To jest kolejny wyreżyserowany trening, gdzie uczę moją córkę i jej psa odpowiednich reakcji. Trenuję ich w różnych sytuacjach, aby nie dali się zaskoczyć - napiał ojciec pod filmikiem na youtubie.

- Właśnie dlatego chcę mieć owczarka niemieckiego.- Uwielbiam to jak na samym końcu chowa ogon psa do samochodu.- Nie rozumiem, jak niektórzy ludzie mogą uważać, że to nie jest świetne - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Zgadzacie się?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
Pies w Poznaniu

Psy

Pies biegał po skrzyżowaniu w samym centrum miasta. Służby nie miały litości dla właściciela

Czytaj więcej >