Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna podszedł do samochodu, 5-latka była z psem. Owczarek rzucił się na atakującego
Ewa Nalepa
Ewa Nalepa 05.01.2021 01:00

Mężczyzna podszedł do samochodu, 5-latka była z psem. Owczarek rzucił się na atakującego

Dziewczynka w samochodzie i atakujący pies
YouTube/ DDRPROGSD1

Mężczyzna podszedł do samochodu, próbując namówić 5-latkę, aby z nim gdzieś poszła. Zgodnie ze scenariuszem, dziewczynka odmówiła "napastnikowi", informując, że nigdzie się nie wybiera. Wtedy bandyta spróbował wejść do samochodu, na co dziecko zareagowało, wypowiadając komendę w kierunku psa. Posłuszny owczarek rzucił się na oprawcę, chroniąc swoją małą właścicielkę. Co ciekawe, pies doskonale wiedział, że to jej ojciec, ale kiedy usłyszał słowo klucz - rzucił się na niego. 

Owczarek broni przed porwaniem

Owczarek niemiecki ruszył do ataku. Doskonale znał tę komendę, wiedział, że musi bronić 5-latki. Ojciec założył specjalną rękawicę, po której pies mógł go gryźć. Zwierzak nawet przez moment nie odpuszczał! Wyskoczył nawet z auta, nie pozwalając się oddalić mężczyźnie.

- Nie jestem sama w samochodzie. Jestem razem z moim psem. Nie, nie pójdę z Tobą nigdzie. Jesteś obcy - mówiła dziewczynka do swojego ojca.

Sytuacja została nagrana i trafiła do sieci. Ojciec chciał pokazać owczarka w akcji. Pies został wspaniale wyszkolony, aby bronić 5-latki przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Szkolenie psa

- To jest kolejny wyreżyserowany trening, gdzie uczę moją córkę i jej psa odpowiednich reakcji. Trenuję ich w różnych sytuacjach, aby nie dali się zaskoczyć - napiał ojciec pod filmikiem na youtubie.

- Właśnie dlatego chcę mieć owczarka niemieckiego.- Uwielbiam to jak na samym końcu chowa ogon psa do samochodu.- Nie rozumiem, jak niektórzy ludzie mogą uważać, że to nie jest świetne - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Zgadzacie się?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube