Swiatzwierzat.pl
youtube/The Super Collies

youtube/The Super Collies

Nietypowy taniec panny młodej z psem. Wszystko się nagrało

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Sara Carson zdecydowała się na zaproszenie psa na swoje wesele. Kobieta była bardzo zżyta ze zwierzakiem, nie wyobrażała sobie, że może go zabraknąć. Swoją miłość zdecydowała się pokazać wszystkim gościom. Internauci są zachwyceni jej wyczynem!

Coraz więcej młodych par decyduje się na zaproszenie psa na swoje wesele. Chcą spędzić z ukochanym pupilem ten wyjątkowy dzień, choć nad czworonogiem ciężko jest zapanować. Decydując się na zaproszenie psa należy zastanowić się, kto będzie sprawować nad nim opiekę? Jedni decydują się na zatrudnienie pet-sittera, a inni jak Sara biorą sprawy w swoje ręce!

Taniec z psem

Sara Carson zdecydowała się nie tylko zaprosić psa na wesele, ale i wykonać z nim taniec! Kiedy zwierzak wszedł na parkiet wszyscy byli w szoku, bowiem pies znał wszystkie kroki. Potrafił kręcić się w kółko, przechodzić między nogami, skakać w obręcz zrobioną z rąk, a także wskoczył pannie młodej na plecy! Tak, Sara zaprezentowała wszystkim dog dancing, czyli specjalny taniec, który ma na celu "zaprezentowanie posłuszeństwa w rytm muzyki".

Cały pokaz trwał około 2 minut, goście wspaniale bawili się w rytm muzyki. Zwierzak zrobił prawdziwą furorę na weselu! Nie wiemy, jak wyglądał pierwszy taniec pary młodej, ale ten ze zwierzakiem rodzina i przyjaciele z pewnością zapamiętają.

dziecko

Dziecko poznaje małego buldoga. Najsłodsze, co dzisiaj zobaczysz

CZYTAJ DALEJ

200 tysięcy wyświetleń

Wideo zostało ciepło przyjęte przez internautów, którzy na YouTubie obejrzeli je ponad 200 tysięcy razy. Wielu z nich stwierdziło, że mężczyzna, który poślubił kobietę jest najszczęśliwszym facetem na ziemi. Małżeństwo z Sarą jest niczym wygranie z lotka!

- Pies bardzo się cieszy!

- Ty, Twój mąż i szczeniaki zasługujecie na wspaniałe życie razem. Dziękuje za pokazanie tego wideo innym ludziom, którzy mogą mieć teraz np. ciężki czas. Dzięki temu poczują się lepiej.

- To jest super pies! - rozpisywali się internauci.

Zgadzacie się z nimi?

Zobacz wideo:


Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >