Swiatzwierzat.pl
tiktok/graciewolfcat

tiktok/graciewolfcat

Na świat przyszło 12 kociąt. Ale jeden z nich wygląda jak "wilkołak"!

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Większość przyszłych rodziców jest ciekawa jak będą wyglądać ich dzieci. Czy odziedziczą włosy po tacie, mamie, a może fryzura będzie zasługą babci? Tego typu dylematów nie mają zwierzęta. Zazwyczaj kochają wszystkie swoje młode, nawet jak te wyglądają niecno odmiennie...

Niedawno Bree ze Stanów Zjednoczonych stała się kocią mamą. Jej dwie kotki urodziły łącznie 12 kociąt. W domu zapanował chaos. Zwierzaki były bardzo podobne do siebie, trudno było je od siebie odróżnić. Aż nagle jeden z kociaków zaczął znacznie odstawać od reszty. Nik się tego nie spodziewał!

Kociak czy wilkołak?

Kotka, która otrzymała na imię Gracie niepokojąco różniła się od reszty. Właścicielka zabrała ją do weterynarza, ale ten nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Gracie była zdrowa, zachowywała się jak inne koty, jednak jej wygląd zaczął odbiegać od innych kociaków. Kiedy właścicielka odkryła prawdę, przeżyła szok.

– Bardzo martwiliśmy się o zdrowie Gracie, ale wkrótce dostrzegliśmy drobną poprawę (…). Kiedy zaczęła rosnąć, wciąż nie mogłam pozbyć się myśli, że jej wygląd wyróżnia się i zupełnie nie przypomina swojego rodzeństwa, a także rodziców – powiedziała Bree w wywiadzie dla Bored Panda.

groszek

Nie żyje uwielbiany przez wszystkich pies Groszek

CZYTAJ DALEJ

Zdaniem Bree kotka zaczęła przypominać wilkołaka. Kobieta zaczęła zgłębiać ten temat, aż dotarła do artykułów potwierdzających jej tezę. Okazało się, że istnieją koty, które podobne są do wilkołaków. Mówi się na nie "Lykoi".

Popularne nagranie

Bree, która zawodowo pracuje jako fotograf, postanowiła zrobić zdjęcia kotce i umieścić je w sieci. Internauci pokochali Gracie, która faktycznie przypomina wilkołaka! Według informacji, które znalazła właścicielka kotka jest cała zdrowa i nie należy się martwić. Pochodzi z naturalnej mutacji genetycznej.

Gracie jest cudownym kotem, który rośnie jak na drożdżach. Ciekawostką jest, że jej futro można czesać od przodu i tyłu, sierść zbliżona jest w dotyku do tej wilczej.

Kotka stała się niemałą gwiazdą w sieci za sprawą swojego interesującego wyglądu. Jedno z jej nagrań ma ponad 6,7 mln wyświetleń, a licznik wciąż rośnie!

Zobacz zdjęcie:


Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >