Swiatzwierzat.pl
Corgi

facebook/Candy The Corgi Official

Niesforny pupil przeraził swoich właścicieli. Nakryli go na miejscu zbrodni

25 Października 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Ten mały piesek nieźle przeraził swoich właścicieli. Nikt nie spodziewał się, że zwierzak wpadnie na pomysł, aby samodzielnie przebrać się na nadchodzące Halloween. Zwierzaka sfotografowano na miejscu zbrodni. Po wszystkim padł z przejedzenia w wielkiej „krwawej plamie”.

Każdy pies niejednokrotnie udowodnił swojemu właścicielowi, że nawet po kilku wspólnie spędzonych latach może go jeszcze zaskoczyć na wiele sposobów. Dobrym przykładem takiego zachowania jest występem pieska rasy welsh corgi pembroke o imieniu Gody. Zwierzak po zakończeniu swojej „niewinnej” zabawy wyglądał, jakby wytaplał się w kałuży krwi.

Szczeniak corgi leżał na podłodze w czerwonej kałuży

Właściciele Gody’ego podzielili się w sieci historią, jaką zafundował im ich szczeniak. Zdjęcia, które udostępnili bardzo poruszyły internautów, lecz całą sytuację można było poznać dopiero po przeczytaniu dołączonego do nich opisu.

Gdy Gody miał zaledwie dwa miesiące, wyciął swoim właścicielom niezapomniany numer. Okazuje się, że szczeniak ma nietypowe upodobanie żywieniowe – uwielbia jeść owoce. Pewnego razu właściciele przyłapali go na czymś, czego zupełnie się nie spodziewali.

Opiekunowie Gody’ego prowadzą salon optyczny. Gdy weszli do jednego z pomieszczeń, zauważyli, że szczenię leży na podłodze całe pobrudzone czerwoną substancją. Ogarnęło ich przerażenie, dlatego natychmiast podbiegli do niego, by udzielić mu pierwszej pomocy. Dopiero gdy podeszli na tyle blisko, że mogli dokładniej mu się dokładnie przyjrzeć, zdali sobie sprawę, że pies wcale nie jest ranny.

Zdjęcie ilustracyjne

Leki przeciwbólowe dla zwierząt. Czy można podawać psom Ibuprofen?

CZYTAJ DALEJ

''Krwawe'' zdjęcie okazało się być tylko owocem

Okazuje się, że mały corgi zjadł smoczy owoc, przy czym wybrudził się na czerwono od nosa do samego końca ogonka. Zmęczony po wyżerce postanowił uciąć sobie drzemkę. Na pewno nie był świadomy, że tak bardzo może przestraszyć swoich opiekunów.

Właściciele szczeniaka założyli w mediach społecznościowych profil dla mamy Gody’ego – Candy. Ich zdaniem to doskonała okazja, aby dzielić się przygodami swoich psów. Okazało się, że szczeniak zapewnił im emocjonującą historię do opowiedzenia, z którą zapoznało się tysiące internautów. Teraz zajście wywołuje na ich twarzach uśmiech, lecz gdy zobaczyli co się stało, byli przerażeni nie na żarty.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

unsplash/Nathan Dumlao

Pies dla introwertyka: 9 ras, które pasują do Twojej osobowości. Miejsce 4 to spore zaskoczenie

Psy znane są ze swojej ruchliwości i potrzeby ciągłego towarzystwa. Mimo to istnieją rasy, które nadadzą się również dla introwertyków, którzy wymagają odrobiny więcej spokoju. Niektóre propozycje mogą was zaskoczyć

Zobacz galerię >

Jak dobrze pamiętasz imiona zwierzaków z bajek? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10

Truteń, obżartuch i śpioch z "Pszczółki Mai" to...

źródło: facebook/Candy The Corgi Official

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Psy

Rasy psów, które najczęściej gryzą dzieci. Najnowsze badania

Czytaj więcej >

Psy

Jak oduczyć psa niszczenia mebli? Garść prostych porad

Czytaj więcej >

Psy

Najczęstsze choroby u psów rasy chihuahua. Poradnik dla opiekuna

Czytaj więcej >
pixabay/JACLOU-DL

Psy

Dlaczego pies kradnie przedmioty i nie chce ich oddać? To może być twoja wina

Czytaj więcej >

Psy

Rasy psów, które znów cieszą się popularnością. Którego wybrać?

Czytaj więcej >

Psy

Zespół pływającego szczenięcia: zwróć uwagę, jaką pozycję przybiera pupil

Czytaj więcej >