Swiatzwierzat.pl
dziecko kot i pies

youtube/thedodo

Kot cały czas sprzeczał się z psem. Nagle w domu pojawiło się niemowlę, kobieta nie wiedziała, co się wydarzy

7 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Właściciele opiekunów obawiają się jak ich zwierzaki zareagują na niemowlę w domu. Jedni unikają ich pierwszego spotkania, drudzy pozwalają na poznanie, ale pod pełną kontrolą. Kiedy pewna kobieta została mamą, nie wiedziała, czego spodziewać się p

Pewna rodzina zdecydowała się na adopcję kolejnego zwierzaka. Wybór padł na Artiego - szalonego szczeniaka, który ze wszystkimi pragnie się zaprzyjaźnić. Pies cały czas chciał się bawić, energia go rozpierała. Jego entuzjazmu nie podzielały zwierzaki, które już mieszkały w domu, szczególnie kot, który syczał na szczeniaka i bił go łapą po głowie. Artie powinien odpuścić tę kłótliwą znajomość, ale zdecydował się zawalczyć o miłość mruczka. To miała być długa droga... 

Jak pies z kotem 

Kotka Lucie nie pragnęła nowych przyjaźni. Próbowała być oschła dla psa, ale ten nie dawał za wygraną. Z biegiem czasu kotka wyraźnie już nie miała siły na odpieranie ciągłych ataków. Trwało to długo, ale w końcu pozwoliła przytulać się do siebie psu czy nawet dawać małe buziaki! Artie był bardzo zadowolony z tej znajomości, choć kotka wyraźnie nie odwzajemniała jego uczuć.

- On ją kochał. Podążał za nią wszędzie, węszył, gdzie się schowała - powiedziała opiekunka dla The Dodo. - Aż pewnego dnia zobaczyłam, że ona również liże mu pyszczek. Dawała mu małą kąpiel!

Zwierzaki bardzo zaprzyjaźniły się ze sobą. W końcu przestały żyć jak pies z kotem, stały się przyjaciółmi, nie zważając na gatunek. Pies i kot wcale nie muszą ganiać za sobą po mieszkaniu. Ich relacja może wyglądać zupełnie inaczej.

Niemowlę w domu 

W życiu większości rodzin w pewnym momencie przychodzi czas na niemowlę. Kobieta urodziła dziewczynkę, która otrzymała na imię Lila. Matka nie zdecydowała się na długie wprowadzenie, a od razu zapoznała zwierzaki z dzieckiem. Ku jej zaskoczeniu kotka wzięła sobie za cel opiekę nad niemowlęciem.

- Lucie natychmiast wkroczyła do akcji. Za swój obowiązek wzięła to, aby utrzymać niemowlę w czystości. Kotka lizała ją po włosach czy twarzy. Lucie chce być wszędzie tam, gdzie dziecko - powiedziała kobieta.

Dodała, że pies nie czuje się z tego powodu zazdrosny. Artie również zamienił się w nianię i pomaga kobiecie przy wychowaniu. Pies uwielbia, kiedy dziewczynka się śmieje. Próbuje rozśmieszać ją swoimi pocałunkami, obecnością, cały czas się wygłupia. 

- Uwielbiam, gdy ich trójka jest razem. Nie jestem pewna jak to nazwać, ale to jest pewnego rodzaju więź. Zwierzaki uważają niemowlę za swoją rodzinę - dodała.

Zobacz wideo:

[EMBED-3268]

Podobne artykuły

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >