Swiatzwierzat.pl
FB/Przytul Pyska

FB/Przytul Pyska

Nie żyje uwielbiany przez wszystkich pies Groszek

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Aktywiści z "Przytul Pyska" przekazali smutne informacje. Niespodziewanie zmarł jeden z ich podopiecznych, uwielbiany przez wszystkich Groszek.

Pies został wyrwany z bram piekieł. Groszek był ofiarą człowieka. Nie wiadomo dokładnie, ile wycierpiał, ale do ostatnich dni swojego życia bał się człowieka.

Nie żyje pies Groszek

- Odszedł od nas Groszek W sobotę stan Groszka nagle się pogorszył. Niestety dziś musieliśmy podjąć decyzję o jego uśpieniu... Groszek był psem bojącym się człowieka ( a dokładnie dotyku). Dotyk wywoływał u niego agresję.... Ile cierpienia, bólu sprawił mu człowiek... tego się nie dowiemy - czytamy na Facebooku "Przytul Pyska".

Pies trafił do aktywistów pół roku temu. Otrzymał swój własny kąt, miski z jedzeniem i wodą, wolność, człowieka do przytulania i kochania. Niestety, demony przeszłości nie odpuszczały. Groszek cały czas bał się dorosłego.

Ryba głębinowa

Przerażająca ryba wyłowiona u wybrzeży Kalifornii. Aż ciarki przechodzą na jej widok

CZYTAJ DALEJ

- Żył z dala od człowieka. Ale na widok miski z jedzeniem cieszył się najbardziej... Jedzenie było jego pasją i czymś, co bardzo kochał.... Teraz już biega za Tęczowym Mostem bez bólu, bez cierpienia.. - podano.

Nie znamy dokładnej historii Groszka, jednak pies wiele w życiu wycierpiał. Ostatnie miesiące spędził u ludzi, którzy go kochali, próbowali zesłać mu kawałek nieba.

Śmierć ukochanego czworonoga jest zawsze wielkim ciosem dla opiekuna, właściciela. Nie ma idealnego przepisu na pogodzenie się z odejściem zwierzęcia. Każdy musi samodzielnie przepracować stratę. Może to trwać tydzień, miesiąc, rok czy nawet kilka lat.

Zobacz zdjęcie:


Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >