Swiatzwierzat.pl

YT/ BVIRAL

Nie uwierzysz, co pies próbował powiedzieć. Nagranie ma miliony wyświetleń

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Monika Krupska

Posiadanie psa wiąże się z różnymi ustępstwami i wyrzeczeniami. Należy szukać hoteli, które akceptują zwierzęta, nie można wychodzić z domu na wiele godzin czy trzeba wcześniej wstawać z łóżka, aby wyprowadzić przyjaciela na spacer. Co pies to osobna historia i nie ma w tym nic złego. Okazuje się, że niektóre zwierzaki lubią robić właścicielom pod górkę, nawet w przypadku zwykłych czynności. Pewien zwierzak pokazał, że nie będzie siedział na byle jakim miejscu.

Nagranie udostępnione przez BVIRAL na YouTubie obejrzano około 2,5 mln razy w ciągu kilkunastu dni! Zobaczcie, co takiego wymyślił psiak, na co właściciel musiał się zgodzić.

Maślane oczy

Pewien pies usiadł przy swoim panu, wlepiając w niego maślane oczy. Mógłby zażądać wszystkiego, ale tu nie chodziło o wydłużony spacer czy dodatkową porcję karmy. Pies pragnął jedynie tego, co aktualnie posiadał jego właściciel, mianowicie miejsca. Tak, ten zwierzak nie usiądzie gdziekolwiek. On ma swoje ulubione miejsce do siedzenia na sofie.

- Co jest? – postawił retoryczne pytanie właściciel do zwierzaka.

Po chwili, kiedy opiekun zrobił, że pies nigdzie się nie wybiera, postanowił zmienić swoje miejsce. Mężczyzna przesiadł się obok, udostępniając siedzenie zwierzakowi. Ten od razu wskoczył na kanapę, wygodnie się kładąc. Pies nie widział w swoim zachowaniu nic złego. Owszem mógł siąść obok właściciela, ale wolał to miejsce, które on zajmował.

Brak walki

Internauci zachwycili się krótkim filmikiem, jednocześnie chwaląc właściciela za cierpliwość i śmiejąc się z całej sytuacji.

- Podoba mi się to, że mężczyzna nawet już nie walczy o miejsce.

- Pies zachowuje się jakby kupił kanapę, haha.

- On zapytał go tak łagodnie, kocham to. Psy mają piękne dusze.

- Pies jest po prostu uprzejmy i oferuje właścicielowi miejsce z poduszkami, haha – rozpisywali się internauci pod wideo.

A czy Wasze psy też mają swoje ulubione miejsca, gdzie inni nie mogą siadać?

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]  Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta.  Bądź z nami!

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

Internauci oburzeni kreacją Kylie Jenner. Gloryfikacja polowań na zwierzęta? Zaskakujące stanowisko PETA
Czytaj więcej >

Pozostałe

Holandia chce zakazać designerskich ras psów i kotów. Na "czarnej liście" najpopularniejsze pupile
Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaki jesteś w miłości? Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia
Czytaj więcej >

Pozostałe

Rolnik nie wierzył, że zniosła to kura. Na widok jajka z ogonem w sieci zapanował szał
Czytaj więcej >

Pozostałe

Pożar w stadninie koni Huculski Raj. Prawie wszystkie zwierzęta zginęły, dwie osoby w szpitalu
Czytaj więcej >

Pozostałe

Japończyk spełnił marzenie swojego życia. Wydał krocie, żeby zamienić się w wilka
Czytaj więcej >
Monika Krupska

Pracowałam w największych gazetach i portalach internetowych w Polsce, m.in. w dzienniku Super Express czy w portalach: tvn24.pl, kobieta.wp.pl, viva.pl czy w party.pl. Obecnie współtworzę portal swiatzwierzat.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]zat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]