Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 13.10.2019 16:15

Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies

niania
webniusy.com

Niania nie zawsze jest najbardziej zaufanym człowiekiem. Jej zatrudnienie zawsze wiąże się ze stresem – w końcu powierzamy swoje dziecko zupełnie obcemu człowiekowi. Niestety, najgorsze obawy tych rodziców okazały się uzasadnione – niania znęcała się nad ich synkiem. Na szczęście maluch mógł liczyć na psa.

Kwestia znalezienie odpowiedniej opieki dla swojego dziecka jest tematem bardzo skomplikowanym. Wiadomo przecież, że najbardziej na świecie zależy nam na jego bezpieczeństwie i dobrobycie. Jeśli powierzysz swoje dziecko komuś, kto okaże się osobą niegodną zaufania, wyrzuty sumienia zjedzą cię żywcem. Taka sytuacja przydarzyła się właśnie tym rodzicom, których niania okazała się potworem.

Pies wiedział, jakim człowiekiem jest niania

Zdarza nam się zapomnieć, jak dobrymi, mądrymi i czującymi zwierzętami są psy. Wtedy musi przydarzyć się tak straszna, jak ta, historia, by na powrót nam to uświadomić. Każdy pies wie dokładnie, kto należy do jego rodziny, a kto jest wrogiem. Wie to instynktownie i często wydaje taki sąd dużo trafniej niż człowiek.

niania

W końcu pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

W taki właśnie sposób Killian od początku wiedział, że niania zatrudniona przez jego państwa nie jest dobrym człowiekiem. 22-letnia Alexis Khan została wynajęta do opieki nad malutkim, jeszcze nie potrafiącym mówić Finnem. Po pewnym czasie, właściciele psa zaczęli zauważać podejrzanie agresywne zachowanie psa w stosunku do dziewczyny.

Niania znęcała się nad dzieckiem

Na całe szczęście, para postanowiła zaufać instynktowi swojego psa i stwierdzili, że muszą się upewnić, co dokładnie dzieje się w domu. Dlatego na czas pracy niani zostawili w domu telefon z włączoną funkcją nagrywania. Szybko okazało się, że reakcja Killiana była prawidłowa.

Kiedy rodzice chłopca zobaczyli nagranie, na którym Alexis bije ich synka, byli przerażeni. Natychmiast powiadomili policję. Kobiecie grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności. Całe szczęście, że pies zaatakował w czas. Strach pomyśleć, co jeszcze mogło się zdarzyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

niania

Alexis znęcała się nad maluchem.

niania

Na szczęście Killian zareagował.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Kot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie
  3. Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
  4. Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział
  5. Bezdomny pies wyciągnął ze śmietnika ciało noworodka. Ale takiego finału nie mógł przewidzieć nikt
  6. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok

źródła: webniusy.com