Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Natalia Siwiec pozuje w kreacji z jagnięcej skóry. W komentarzach burza: „Czyste okrucieństwo"
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 11.10.2021 02:00

Natalia Siwiec pozuje w kreacji z jagnięcej skóry. W komentarzach burza: „Czyste okrucieństwo"

Natalia Siwiec
instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec chętnie opowiada o wegetarianizmie i zachwala kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Mimo to, niedawno zapozowała w kożuchu wykonanym z naturalnej skóry. Fani zarzucili jej hipokryzję i pazerność na pieniądze. Celebrytka natychmiast zareagowała.

Chociaż Natalia Siwiec uważana jest za jedną z najpiękniejszych Polek, w ostatnim czasie spotkała się z krytyką skierowaną w jej stronę. W sobotę, 9 października celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcia znad Jeziora Czorsztyńskiego, które wzbudziły dużo kontrowersji.

Natalia Siwiec skrytykowana. "Pieniądze jednak ponad miłość do zwierząt"

W trakcie weekendu gwiazda rozkoszowała się bajecznymi widokami i głaskała pasące się owce razem z córeczką. Uwagę fanów przykuł jednak specyficzny element garderoby, w którym zapozowała do zdjęć.

Internauci nie dowierzali własnym oczom, widząc, że modelka słynąca z zamiłowania do zwierząt i deklarująca, że nie spożywa mięsa, przywdziała luksusowy płaszcz z jagnięcej skóry. Pod zdjęciem posypały się komentarze od zawiedzionych fanów.

- Natalia to naturalny płaszcz? - zapytała jedna z osób.

- A podobno jesteś (przeciwna - dop. red.) animal cruelty? Hipokryzja. No cóż, ale kasa na koncie musi się zgadzać. Żałosne, że ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko, nawet poglądy szybko zmieniają - zarzuciła Natalii Siwiec jedna z internautek.

- Zrezygnuj z jagnięciny, cielęciny... To są dzieci jeszcze. Poczytaj o tym, to już nigdy więcej nie ubierzesz czegoś takiego - zasugerowała kolejna użytkowniczka Instagrama.

- Śliczne zdjęcie, a mamusia później ze skóry jagnięcej założy płaszczyk. Hipokryzja okrutna - podsumowała inna osoba.

Celebrytka broni się przed zarzutami

Natalia Siwiec nie czekała długo z odpowiedzią na zarzuty hipokryzji. Postanowiła publicznie odnieść się do negatywnych opinii w sekcji komentarzy.

- Po pierwsze jestem pescowegetarianką i nie nosze futer. Zwracam też uwagę na to, czy kosmetyki są cruelty free i to jedyne deklaracje które komunikowałam. Produkty uboczne jedzenia mięsa nadal noszę (może oczywiście się to zmienić) czyli np. buty skórzane, płaszcze, torebki. Można to każdego dnia zauważyć na moim IG - odpowiedziała celebrytka. Czy Waszym zdaniem takie wytłumaczenie jest satysfakcjonujące?

Zobacz zdjęcie:

Źródło: instagram/nataliasiwiec.official

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!