Swiatzwierzat.pl
"Duch" na nagraniu

tiktok/shannyfantg

Nagrała, jak "duch" zdejmuje psu obrożę. Wideo podzieliło internautów

20 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Duch uchwycony domową kamerą? To możliwe. Internauci zastanawiają się, czy na opublikowanym w sieci filmie nadprzyrodzona istota rzeczywiście pociągnęła psa za obrożę. Trzeba przyznać, że nagranie budzi dreszczyk grozy!

Materiał filmowy opublikowany w popularnej aplikacji TikTok wzbudził wielkie zainteresowanie na świecie i wywołał sporo kontrowersji wśród internetowej społeczności. Zdaniem wielu to dowód na istnienie paranormalnych bytów.

"Duch" bawi się z psami

Nagranie przedstawia dwa psy znajdujące się wewnątrz klatek kennelowych. Zwierzaki prawdopodobnie zostały w nich zamknięte pod nieobecność właścicielki, aby nie zdemolowały salonu.

- Przepraszam za nieznośne szczekanie na początku - napisała autorka filmu, zdając sobie sprawę, jak głośne są jej pupile. 

Po chwili atmosfera w pomieszczeniu ulega zmianie. Szczekanie cichnie, a psy wydają się być czymś przestraszone. Kilka sekund później możemy dostrzec, że zwierzę po prawej stronie nieznacznie unosi się w powietrze, jak gdyby ktoś pociągnął je za obrożę. Na samym końcu widzimy, że zapięcie w obroży odpina się, a materiał zsuwa się z jego szyi!

Przyjacielskie przepychanki

Małpka opiekuje się stadem kaczątek. Ich nagranie robi furorę, są jak wielka rodzina

CZYTAJ DALEJ

Czas na przeprowadzkę?

Autorka nagrania wyjaśniła, że zdarzenie zostało nagrane rok temu, kiedy wprowadziła się do nowego domu. Widziała wówczas inne dziwne rzeczy, takie jak otwierające się drzwi i spadające przedmioty ze stołów, lecz to reakcja jej psów przekonała ją, że w domu dzieje się coś naprawdę bardzo dziwnego.

- Nigdy nie widziałem tak przekonującego wideo o duchach - czytamy w sekcji komentarzy pod filmem.

Czy wrodzony instynkt i niebywała intuicja, którą mogą poszczycić się czworonogi, pozwalają im wyczuć duchy? Czy zatem szczekanie było ostrzeżeniem o nadnaturalnej sile? Tego niestety się już nie dowiemy, jednak ten film wydaje się potwierdzać tę teorię.

Pewności co do tego, czy na filmie rzeczywiście zarejestrowano ducha oczywiście nie mamy. Jakie jest wasze zdanie w tej kwestii? Uważacie, że duchy mogą przebywać na co dzień wśród nas, a może to zwyczajny fotomontaż?

Nawet jeśli nie wierzysz w zjawiska nadprzyrodzone, jedno jest pewne - po obejrzeniu poniższego filmu możesz zapomnieć o spokojnej nocy. Wszystkie osoby chcące poznać odpowiedź na pytanie, czy psy widzą duchy, odsyłamy do naszego artykułu z obszernym wytłumaczeniem.

Zobacz nagranie:

Źródło: Tiktok/shannyfantg

Jak dobrze znasz mieszkańców sawanny? SPRAWDŹ!

Pytanie 1 z 9

Jak długo lwy są w stanie przetrwać bez wody?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Komar tygrysi znowu wykryty w Niemczech. Czy Polacy mają powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nietypowe zgłoszenie ws. uwięzionej kózki. Wpadła jak śliwka w kompot

Czytaj więcej >

Pozostałe

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

Czytaj więcej >
czarne koty

Pozostałe

„Nie rozdzielajcie nas, przyniesiemy podwójne szczęście”

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

Czytaj więcej >

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >