Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Nagrała, co jej kot wyczynia po wyjściu na zewnątrz. Trudno się domyślić, co chciał przekazać opiekunce
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 13.01.2024 15:18

Nagrała, co jej kot wyczynia po wyjściu na zewnątrz. Trudno się domyślić, co chciał przekazać opiekunce

Szalejący kot
Szalejący kot, źródło: tiktok.com/@elizambg

Właścicielka rudego, wyjątkowo sprytnego kota opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym jej pupil zachowywał się w bardzo nietypowy sposób. Na pierwszy rzut oka zwierzak sprawiał wrażenie opętanego. Okazało się jednak, że jego popisy akrobatyczne spowodowane były czymś, co budzi ogromne emocje w wielu zwierzętach. Sprawdź, czy domyśliłbyś się, o co chodzi domowemu mruczkowi.

Przyłapała swojego kota na dziwnym zachowaniu. Nagrała to

Eliza jest szczęśliwą posiadaczką rudego kocura. Kobieta uwielbia swojego pupila i każdego dnia poświęca mu mnóstwo uwagi, dzięki temu doskonale zna jego rytuały i dziwactwa. Jednak pewnego dnia czworonóg zaczął zachowywać się zupełnie inaczej, niż dotychczas miał to w zwyczaju. 

Zaraz po wyjściu na zewnątrz, do bezpiecznego ogrodu, zaczął szaleć i skakać, jak gdyby coś niepokojącego wzbudziło w nim nagle ogromne emocje. W ogrodzie jednak nic nie było. Właścicielce kocura udało się nagrać to zastanawiające zachowanie. Dzięki temu mogła pokazać internautom, jak zaskakujące bywa życie z na pozór doskonale poznanym już mruczkiem. 

aasd.JPG
Kot był spokojny, dopóki nie wyszedł na zewnątrz, źródło: tiktok.com/@elizambg
gfd.JPG
W ogrodzie było coś, co bardzo pobudziło kota, źródło: tiktok.com/@elizambg
Wilki wpadły na polanę z żubrami. Wszystko nagrała fotopułapka, wideo mocno poruszyło internautów

Wyglądał jakby coś go opętało. Internauci natychmiast zareagowali

Zszokowana Eliza w pierwszej chwili nie zdawała sobie sprawy z tego co jest przyczyną nietypowego zachowania jej pupila. Dopiero po kilku chwilach zrozumiała, o co chodzi czworonogowi. Postanowiła skorzystać z tego, że udało jej się nagrać komiczne wybryki rudzielca. Krótki, ale po brzegi wypełniony kocimi emocjami filmik udostępniła w mediach społecznościowych. Reakcja internautów jej nie zawiodła. Wiele osób otwarcie przyznało, że zachowanie kocura jednocześnie ich rozbawiło oraz rozczuliło.

Sprawdź, czy Ty również zrozumiesz, dlaczego czworonóg nagle zaczął sprawiać wrażenie opętanego. Powód Cię zaskoczy. 

ioi.JPG
Kot zachowywał się jakby coś go opętało, źródło: tiktok.com/@elizambg
gfdd.JPG
Czworonóg pilnie czegoś wypatrywał, źródło: tiktok.com/@elizambg

Kot miał ważny powód do tego, aby wykonywać szalone akrobacje

Okazało się, że tym, co tak bardzo poruszyło szalonego kota, był… padający śnieg. Niektóre domowe pupile bardzo emocjonalnie reagują na widok białego puchu, szczególnie kiedy ten spada z nieba. Rudy mruczek usiłował złapać zimne drobinki. 

Wiele osób po obejrzeniu filmiku nie mogło powstrzymać się przed tym, aby napisać, co sądzą na temat zachowania rudego kocura. Nikomu nie przyszło do głowy go krytykować:

  • “Kiedy ktoś pyta dlaczego kocham koty”;
  • “Aktywności rudych kotów :P”;
  • "Ten kot widzi coś, czego wy nie widzicie!'.

Źródło: tiktok.com/@elizambg