Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Na obrazku ukryto 4 zwierzęta. Spróbuj je znaleźć
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 23.02.2024 14:21

Na obrazku ukryto 4 zwierzęta. Spróbuj je znaleźć

obrazkowa zagadka
obrazkowa zagadka, źródło: pinterest

Ten z pozoru zwykły rysunek krajobrazu kryje w sobie coś więcej. Na obrazku artysta uwiecznił 4 zwierzęta. Tylko najlepsi odnajdą je w mniej niż minutę. Sprawdź, ile z nich uda się Tobie znaleźć. 

To nie tylko morski krajobraz. Artysta ukrył coś więcej

W sieci mamy dostępnych wiele testów psychologicznych i łamigłówek, które pomagają nam określić nasze cechy charakteru. Profesjonalnie przygotowane, opracowane przy współpracy wybitnych specjalistów z dziedziny iluzji optycznej oraz psychologii mogą ujawnić prawdziwą osobowość, oraz cechy, o które nigdy byśmy siebie nie podejrzewali. Łamigłówki pobudzają również do pracy szare komórki. Warto więc znaleźć chwilę w ciągu dnia i spróbować rozwiązać chociaż jedną z dostępnych zagadek. 

Na obrazie, na pierwszym planie możemy zaobserwować nadmorski krajobraz. Plaża, skały, falujące morze. Gdzieś tam w oddali żeglują statki. Na wzgórzu artysta umieścił mały biały domek z czerwonym dachem. Ale gdy przyjrzymy się uważnie, to zauważymy, że w tym sielankowym obrazie ukryto coś jeszcze. 

Z worków ze śmieciami dochodził cichutki pisk. Znalezisko wszystkich poruszyło 19-latek ukradł konia. Trudno sobie wyobrazić, gdzie chciał go wprowadzić

Znajdź zwierzęta narysowane przez artystę

Artysta postanowił ukryć przed nami 4 zwierzęta. Podobno tylko 1 na 10 osób potrafi w minutę odnaleźć na obrazku wszystkie. Spróbuj przyjrzeć się i znaleźć chociaż jedno z nich! 

Zrzut ekranu 2024-02-23 o 12.44.07.png
ile zwierząt widzisz na obrazku, źródło: pinterest

Udało się? Ta zagadka wcale nie należy do najłatwiejszych. Jeśli znalazłeś tylko jedno, to nie przejmuj się! Możesz być dumny z siebie jeśli twój wzrok dostrzegł coś więcej niż tylko wakacyjny obrazek. Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie jeszcze zwierzęta ukrył malarz to zjedź na sam dół strony. 

Jakie zwierzęta ukryły się na obrazku? Oto rozwiązanie zagadki

Niektórzy potrafią znaleźć wszystkie 4 stworzenia. Jeśli i tobie się udało, to znak, że masz analityczny umysł. Osoby, które myślą w ten sposób rozkładają obrazek na części. Analizując fragment po fragmencie, odnajdują ukryte zwierzęta. Przedstawiamy, jakie gatunki schowały się na rysunku. 

Zrzut ekranu 2024-02-23 o 12.47.50.png
ukryte zwierzęta, źródło: pinterest

Artysta postanowił wpleść w obrazek flaminga, antylopę, lisa i nietoperza. Ta zagadka nie była łatwa. Nie przejmuj się jeśli Ci się nie udało. Osoby kreatywne są równie ważne w każdej dziedzinie życia. I widzą zupełnie inne rzeczy niż ludzie z analitycznym myśleniem jak np. różne odcienie kolorów. 

 

Źródło: parenting.pl