Swiatzwierzat.pl > Koty > Myślisz, że masz sokoli wzrok? Spróbuj znaleźć prawdziwego kota, niejeden na tym poległ
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 27.09.2023 13:05

Myślisz, że masz sokoli wzrok? Spróbuj znaleźć prawdziwego kota, niejeden na tym poległ

Gdzie ukrył się kot?
Gdzie ukrył się kot? Źródło: instagram.com/black_cat_ig_

Pewien właściciel czarnego kota postanowił pokazać internautom wyjątkowe zdolności swojego pupila. Czworonóg potrafi stać się niewidzialny. Wystarczy, że znieruchomieje na czarnym dywanie, a dostrzeżenie go graniczy z cudem. Sprawdź swoją spostrzegawczość i przekonaj się, czy jesteś w stanie określić, gdzie znajduje się kot. Wielu osobom to się nie udaje!

Media społecznościowe podbił czworonożny mistrz kamuflażu

Koty z całą pewnością można określić jako jedne z najsprytniejszych zwierzaków domowych. Wiele osobników potrafi ukryć się tak skutecznie, że nawet najbardziej spostrzegawcze osoby nie są w stanie ich wypatrzeć. Okazuje się, że pewien czarny mruczek nie musi specjalnie się wysilać, żeby stać się niewidzialnym. Wystarczy, że przysiądzie na czarnym dywanie.

Sprawdź, czy jesteś w stanie dostrzec czarnego kota, siedzącego na czarnej powierzchni. Na pierwszy rzut oka ciężko uwierzyć w to, że zwierzę rzeczywiście tam jest!

Kot zwisał z okna na najwyższym piętrze. Sąsiedzi rozpoczęli rozpaczliwą akcję ratunkową, jest wideo

Widać tylko jego oczy

Właściciel czarnego czworonoga postanowił rzucić wyzwanie internautom. Na czarnym downie rozłożył kilkanaście par sztucznych oczu. Wśród nich ukrył się czarny kot. Czworonóg bez problemu idealnie wtopił się w otoczenie. Nie musiał nawet się starać. Wystarczy że siedział i nie wykonywał gwałtownych ruchów.

Przyjrzyj się fotografii zamieszonej poniżej i spróbuj zlokalizować czarnego czworonoga. Wielu osobom, pomimo usilnych starań, to się nie udaje. Jedynie najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie rozwiązać tą zagadkę. Należysz do tej grupy?

efsfds.JPG

Czy kot Cię przechytrzył?

Ta zagadka jest wyjątkowo trudna. Okazuje się, że czarny bohater niniejszej historii jak najbardziej zasługuje na miano mistrza kamuflażu. Jeżeli nie jesteś w stanie określić, w którym miejscu na dywanie znajduje się kot i która para oczu należy do niego, obejrzyj filmik zamieszony poniżej. 

Autor nagrania, na końcu podpowiada niedowiarkom, którzy nie dopatrzyli się zwierzaka na dywanie. Trzeba przyznać, że życie z tym czworonogiem z całą pewnością musi być zaskakujące!

Źródło: instagram.com/black_cat_ig_