Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Kot ukrył się w sklepie. Pośród wszystkich przedmiotów trudno go dostrzec. Sprawdź, czy dasz radę!
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 23.09.2023 11:12

Kot ukrył się w sklepie. Pośród wszystkich przedmiotów trudno go dostrzec. Sprawdź, czy dasz radę!

Zagadka
Zagadka, źródło: tiktok.com/@hiddencats1

Jednym z najlepszych sposobów na ćwiczenie umysłu jest rozwiązywanie zagadek. Kotom zdarza się wchodzić tam, gdzie nie powinny się znaleźć. Pewien mruczek ukrył się w sklepie spożywczym. Sprawdź, czy zwierzak byłby w stanie Cię przechytrzyć. Jesteś w stanie go znaleźć? Wystarczy 30 sekund. 

Kot okazał się być sprytniejszy od pracowników sklepu

Koty potrafią dosłownie wtopić się w otoczenie w każdych warunkach. Zdarza się, że poszukiwania kota w niewielkim pokoju jest ogromnym wyzwaniem. Wszystko wskazuje na to, że czworonóg ukryty w wielkopowierzchniowym sklepie będzie nieuchwytny dla ludzkiego oka.

Czarno-biały kot schował się w sklepie spożywczym. Sprawdź, kto jest sprytniejszy: Ty czy kot? Wielu internautów ma ogromny problem ze znalezieniem ukrytego zwierzęcia. Jedynie najbardziej spostrzegawczym osobom udaje się dostrzec czworonoga w ciągu pięciu sekund.

Czy dziecko może wyjść samo z psem na spacer? Niewielu zna przepisy, a błąd może Cię sporo kosztować

Jesteś w stanie znaleźć kota ukrytego w sklepie?

Skup się i rozpocznij poszukiwania sprytnego kota. Czworonóg skorzystał z okazji i wkradł się do wnętrza sklepu spożywczego. Z całą pewnością miał nadzieję, że uda mu się znaleźć tam coś pysznego. 

Niestety, czarno-biały kot został przyłapany za gorącym uczynku. Co więcej, są niezbite dowody jego “zbrodni”. Przyjrzyj się poniższej fotografii i spróbuj znaleźć ukrytego czworonoga. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to zupełnie normalne zdjęcie sklepu. Zapewniamy jednak, że na zdjęciu jest kot. 

gffd.JPG
Zagadka. Znajdź kota, źrodło: tiktok.com/@hiddencats1

Potrzebujesz podpowiedzi? Spieszymy z pomocą!

Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem. Nic dziwnego, w końcu koty to mistrzowie kamuflażu. Dla tych, którzy potrzebują wsparcia mamy kilka wskazówek. Kot nie ukrył się wysoko. Skup się na półkach z pierwszego planu. 

Nadal nie widzisz? Zwróć uwagę na druga półkę od dołu. Czworonóg siedzi tuz obok zielonych pudełek. Co więcej, patrzy prosto w obiektyw, jakby był przekonany, że i tak nikt go nie dostrzeże!

Udało Ci się znaleźć ukrytego zwierzaka? Jeżeli tak, ile czasu Ci to zajęło? 

Źródło: tiktok.com/@hiddencats1