Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna jest gotowy na spacer z psem, tylko gdzie ukrył się pupil? Spróbuj znaleźć go w 5 sekund!
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 26.10.2023 12:12

Mężczyzna jest gotowy na spacer z psem, tylko gdzie ukrył się pupil? Spróbuj znaleźć go w 5 sekund!

Gdzie ukrył się pies?
Gdzie ukrył się pies?, źródło: Jagran Josh

Wszyscy kochają zagadki, których celem jest sprawdzenie spostrzegawczości. Z takiej formy rozrywki chętnie korzystają ludzie w różnym wieku. Zdając sobie z tego sprawę, przygotowaliśmy dla was nie lada wyzwanie. Polecenie brzmi banalnie, jednak 98% internautów nie daje sobie rady ze zlokalizowaniem psa ukrytego na obrazku. Sprawdź, czy znajdziesz go w 5 sekund!

Pies nie chce iść na spacer?

Nie da się ukryć, że jesienna pogoda, zwłaszcza gdy pada deszcz, a termometry wskazują niewiele powyżej zera, nie zachęca do spacerów nie tylko ludzi, ale i psy. Niektóre niechętnie wychodzą na zewnątrz, jednak to element codziennej rutyny, którego nie można pominąć, bowiem czworonogi muszą załatwiać podczas nich swoje potrzeby.

Na pewno jednak każdy opiekun psa spotkał się z sytuacją, gdy ubrany ze smyczą w dłoni czekał na pupila, a ten ani myślał ruszyć się ze swojego legowiska. Wszystko wskazuje na to, że w podobnej sytuacji znalazł się mężczyzna z ilustracji.

"Przebił szczyt arogancji". Pasażerka wyrzucona z pociągu. Wszystko przez psa? Był więcej niż 1 powód

Gdzie ukrył się pies?

Gotowy na spacer mężczyzna rozgląda się po pokoju i próbuje dostrzec psa. Mimo to, że wytęża wzrok, bardzo trudno jest mu go znaleźć. Sprytny czworonóg schował się jak prawdziwy mistrz zabawy w chowanego. Jeśli uważasz, że masz sokoli wzrok, sam postaraj się go znaleźć.

Żeby było jeszcze trudnej, daj sobie na to 5 sekund. To zadanie zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych. Znalezienie ukrytego psa sprawia problem aż 98% internautów.

zagadka (1).jpg
Gdzie ukrył się pies?, źródło: Jagran Josh

Znalezienie psa wcale nie jest takie łatwe

Jeśli 5 sekund nie wystarczyło, aby znaleźć ukrytego na obrazku psa, nic straconego. Spróbuj zrobić to bez ograniczenia czasowego. To naprawdę trudny test na spostrzegawczość i mało kto jest w stanie go rozwiązać w tak krótkim czasie.

Dla wszystkich, którzy mają problem ze zlokalizowaniem psa, mamy podpowiedź. Spróbujcie skupić wzrok po lewej stronie obrazka, a dokładniej w okolicach kanapy. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, jak wam poszło!

Tagi: Pies Zagadki