Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > 9 najdziwniejszych zdjęć, które kiedykolwiek powstały. Numer 6 namiesza wam w głowie
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 28.11.2019 21:07

9 najdziwniejszych zdjęć, które kiedykolwiek powstały. Numer 6 namiesza wam w głowie

tygrys
fot. facebook.com

Tygrys z napięciem przyglądający się wypadkowi Tygryska, zamyślony pies kontemplujący w barze sens życia — brzmi jak surrealistyczne obrazy? W rzeczywistości, to samo życie. Jak się okazuje, to ono pisze najdziwniejsze scenariusze. Niektóre z tych niezwykłych wydarzeń zostały uchwycone na zdjęciach. Przyjrzyjcie im się dokładniej i powiedzcie — czy nie widzicie tu głębszego sensu?

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak czuje się tygrys w zoo, który obserwuje osobę ubraną w kostium bajkowego Tygryska, spacerującą na wolności? Może wydawało wam się, że nie widzi w niej podobieństwa do samego siebie? Jedno z tych zdjęć, które wyglądają jak wykonane w alternatywnej rzeczywistości, dowodzi, że jak najbardziej widzi w tym coś niezwykłego.

Tygrys kontra Tygrysek

tygrys

1. W oczach tego uroczego Shiba Inu widzimy wyraźnie, że pies rozmyśla nad bardzo poważnymi sprawami. Czy musi podjąć jakąś ważną decyzję? Czy białe wino jest jego ulubionym?

tygrys

2. Cokolwiek wydarzyło się na tym weselu, musiało sprawić wszystkim obecnym wiele radości. Co dokładnie ten niepokojąco zadowolony z siebie pan młody zrobił za pomocą tej maszyny do szycia. A może chwali się prezentem ślubnym, a sytuacja za nim po prostu się… przydarzyła?

tygrys

3. A nagroda za bycie Fanką Saren Numer Jeden wędruje do tej pani. Jakakolwiek jest historia za tym zdjęciem, jest chyba jeszcze zabawniejsze, kiedy się jej nie zna.

tygrys

4. I niech ktoś jeszcze spróbuje powiedzieć, że tygrys nie może być inteligentny. Ten jest wyraźnie zaniepokojony losem pobratymca.

tygrys

5. Oto Człowiek Tost, Władca Mew.

tygrys

6. W tych ciężkich czasach potrzebujemy przypomnienia, że bardzo łatwo jest przestrzegać dobrych manier. Nawet ten lisek doskonale sobie z tym radzi.

tygrys

7. Z pewnością wielu nauczycieli zgodziłoby się, że kiedy wchodzą do klasy, taki właśnie widok maluje się przed ich oczami. Chociaż może nie doceniamy tego leniwca — on przynajmniej pamiętał, żeby przynieść zeszyt.

tygrys

8. Kto powiedział, że ponadgatunkowe porozumienie nie jest możliwe? Przecież każdy, kto dzieli głęboką miłość do białego pieczywa, zrozumie doskonale obie strony widoczne na tym zdjęciu.

tygrys

9. Potrzeba jest matką wynalazków, a ci państwo są ich dziadkami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. „Mój mąż przyprowadził do domu dziecko jego kochanki, która niedawno zmarła. Chce, żebym je z nim wychowała”
  3. Pukała do sąsiadów i prosiła o obierki z ziemniaków. Kiedy poznali jej powód, sami zaczęli je zbierać
  4. Mama twierdziła, ze jej córeczka ma problem z oddychaniem. Prawda okazała się jeszcze gorsza
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

źródła: boredpanda.com