Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Mecz nie zdążył się nawet rozkręcić, a na boisko wdarł się intruz. Bez piłki nie chciał opuścić murawy
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 21.05.2023 12:50

Mecz nie zdążył się nawet rozkręcić, a na boisko wdarł się intruz. Bez piłki nie chciał opuścić murawy

piłkarze i pies
tiktok/jeshucaroca

Piłka nożna to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych na świecie. Jak się okazuje, jej fanami są nie tylko ludzie. Choć od pierwszego gwizdka nie zdążyło upłynąć wiele czasu, sędzia musiał przerwać mecz. Na boisku pojawił się nadprogramowy “piłkarz”, który najwyraźniej również chciał pobiegać za piłką.

Nie da się ukryć, że niektóre psy wprost uwielbiają zabawę piłką. Ten czworonóg zdecydowanie należy do tego grona. Jednak nikt nie miał wątpliwości, że mecz piłkarski to nie najlepsze na to miejsce. Nagranie z czworonogiem w roli głównej stało się hitem w sieci.

Na boisku pojawił się dodatkowy zawodnik

Minęło sześć minut od pierwszego gwizdka sędziego podczas meczu Curicó Unido i Palestino na stadionie La Granja. Choć piłkarze dopiero zaczęli się rozkręcać, publiczność zebrana na trybunach zdecydowanie nie mogła narzekać na nudę. W pewnej chwili na murawie pojawił się pies.

Czworonóg pobiegł ile sił w łapkach prosto do zawodnika, który akurat był przy piłce. Wtedy wszyscy zrozumieli, że jego wtargnięcie na boisko miało tylko jeden cel. Zwierzak chciał pobiegać za futbolówką, którą podawali sobie piłkarze. Niewątpliwie to byłaby najlepsza zabawa w jego życiu.

Bezdomna kotka przynosi rodzinie z sąsiedztwa swój największy skarb. Teraz nie mieli serca jej wypuścić

Pies wcale nie planował zejść z murawy

Przy czworonożnym wielbicielu piłki szybko zgromadzili się piłkarze z całego boiska oraz sędzia. Wtedy stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Zwierzę chwyciło w pyszczek piłkę i ani myślało ją wypuścić. Jakby tego było mało, położyło się na murawie i zupełnie nic nie robiło sobie z faktu, że stoją obok niego niemal całe dwie drużyny.

Ostatecznie jeden z zawodników zdecydował, że zniesie psa z placu gry. Jednakże zdecydowanie nie miał łatwego zadania, ponieważ czworonóg nie należał do najmniejszych. Piłka wypadła z jego pyszczka niemal dopiero przed linią boczną.

@jeshucaroca Infaltable el perrito en la cancha de la granja, fecha 14 Curicó Unido vs Palestino #ligachilena #curico #lagranja #futbol #football ♬ sonido original - JeshuCaroca

Nagranie obiegło sieć

Nie ma się co dziwić, że fragment transmisji meczu, w którym pies wbiega na murawę, a następnie zostaje z niej wyniesiony, stał się hitem w sieci. Internautów wyraźnie rozbawiła cała sytuacja i determinacja czworonoga w próbie zabrania piłki.

- Widać, że nie czuje skruchy. Wyniesiony jak gwiazda - pisze jeden z użytkowników sieci.

- Ciekawe, czy dostał zakaz stadionowy - żartuje kolejny.

- Szczeniak: “niczego nie żałuję” - dorzuca inny.

źródło: tiktok; lastampa.it