Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mały kotek został rzucony z całej siły na beton zaraz po urodzeniu. Później stało się coś niezwykłego
Paulina Talarska
Paulina Talarska 29.07.2019 18:23

Mały kotek został rzucony z całej siły na beton zaraz po urodzeniu. Później stało się coś niezwykłego

kot
Fot.funzoo.pl

Mały kotek porzucony na ulicy w strugach deszczu. Dwójka przechodniów uratowała bezbronnego malucha. Wielkie serce do zwierząt to wielkie serce do świata. Gdyby nie szybka pomoc, zwierzę mogłoby nie żyć.

Chłopiec o imieniu Klaanigan opublikował wstrząsające zdjęcia na portalu Reddita. Mały kotek został porzucony na ulicy, kiedy padał deszcz. Okrutni ludzie rzucili nim z całej siły o beton, pozostawiając go na pewną śmierć. Gdy został znaleziony, był w opłakanym stanie. Zdjęcia, opublikowane przez Klaanigana wywołały ogromne emocje.

Na pastwę losu

Klaanigan i jego mama byli na spacerze, kiedy znaleźli kocie niemowlę, które było przemoknięte i zziębnięte. Kot miał zaledwie kilka dni, o czym świadczą jego zamknięte oczy. W pierwszym tygodniu życia, oczy i uszy kociąt w ogóle nie otwierają się, a świat poznaje on dzięki swojej kociej mamie. Chłopak od razu ruszył na pomoc zwierzęciu. Podał maleństwo mamie, która owinęła go w papier, aby go jak najszybciej ogrzać. Natychmiast zabrali kotka do domu. Każda minuta była dla kociaka walką o życie. Jego zdrowie było zagrożone. Nie wiemy, co by się stało, gdyby nie spostrzegawczość Klaaningana.

Szczęściara o imieniu Iris

Gdy mały kotek został przetransportowany do domu, mama wraz z chłopakiem osuszyli go. Gdy wygrzał się i było mu ciepło, został nakarmiony butelką. W pierwszym tygodniu życia Iris powinna podwoić swoją masę ciała, dlatego tak ważne było, aby wygłodzone i wyziębione maleństwo się najadło. Mały kotek powinien być jeszcze karmiony przez swoją mamę, ale został pozbawiony tej możliwości. Okazało się, że maluch jest dziewczynką. Kotce nadano imię Iris. Rodzina, która udzieliła jej pomocy, stale się nią opiekuje, a Iris wraca do zdrowia.

Mały kotek — wielka siła

Iris nabiera sił w ramionach wspaniałych ludzi. Dzięki tym, którzy otwierają się na pomoc zwierzętom i nie przechodzą obojętnie, takie maluchy jak Iris mogą żyć. Nie wiadomo jak potoczyłby się los kociaka, gdyby nie Klaanigan i jego mama. Teraz kotka będzie potrzebowała kochającego, dobrego domu. Mamy nadzieję, że ludzi jak ta dwójka jest więcej i ktoś pomoże znaleźć Iris jej raj na ziemi. A może bohaterowie Iris zaadoptują ją? Oby tak się stało!

Najmarniejszy kot jest arcydziełem.
Leonardo da Vinci

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mały kotek

Samotne, bezbronne maleństwo porzucone na ulicy.

mały kotek

Maleństwo było na świecie nie więcej niż kilka dni, a spotkało je już tak dużo złego.

mały kotek

Oby reszta życia Iris była lepsza niż jego początek!