Swiatzwierzat.pl
Buldog francuski

youtube/Animal Rescue Supporter

Mały buldog francuski wygrywa każdą kłótnię. Ten to dopiero ma gadane

5 Września 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Szczeniak okrzyknięty Boo to maluch o wielkiej osobowości. Może i wygląda słodko, ale urodził się z dużym temperamentem. Jego sekretną bronią jest charakterystyczny pisk, którym potrafi skłonić swoją właścicielkę do wszystkiego. Sami zobaczcie, jaki jest przekonywujący!

Psiak trafił pod skrzydła organizacji NorCal Bully Breed Rescue. Okazało się, że Boo urodził się z rozszczepem podniebienia. Wrodzona wada odcisnęła piętno na jego przyszłości.

Buldożek musiał walczyć o każdy oddech

Od pierwszych dni życia Boo zmagał się z zapaleniem płuc oraz problemami z oddychaniem. Otwór powstały między przewodami nosowymi i ustami to jedno z wielu wyzwań, którym musiał dzielnie stawić czoła.

Chociaż początki były trudne, Boo nie poddał się i z każdym dniem stawał się coraz silniejszy, udowadniając, że ma naprawdę niezwykłą osobowość. Co fascynujące, wola walki i wrodzony optymizm sprawiły, że w mgnieniu oka mały buldog francuski stał się gwiazdą mediów społecznościowych.

Filmiki z udziałem Boo, który popiskuje w charakterystyczny sposób, nieustannie podbijają serca internautów. Unikatowy psiak przysporzył sobie rzesze oddanych fanów, dzięki czemu ludzie chętniej wpłacali darowizny na rzecz organizacji.

świnka w posłaniu

Myśleli, że zaadoptowali mikroświnkę. Nie wiedzieli, że ich życie zmieni się na zawsze

CZYTAJ DALEJ

Bezczelny szczeniaczek nie przebiera w słowach

Na jednym z filmów opublikowanych na mediach społecznościowych możemy zaobserwować, jak Boo robi awanturę swojej właścicielce. Maluch popiskuje niczym kotek, wpatrując się wprost w kamerę. Widać, że ma tę technikę opanowaną do perfekcji!

Podczas napadu złości Boo wygląda, jakby próbował wymusić na kobiecie dodatkowy smakołyk czy ulubioną zabawkę. A może problem leży w czymś zupełnie innym? Może w ten sposób domaga się jej uwagi?

- Nazywa się Bugatti, w skrócie Boo. Słowa nie mogą wyrazić naszej wdzięczności wszystkim, którzy przekazali darowizny na potrzeby nagłej hospitalizacji i opieki Boo. Dziękuję wszystkim za miłe słowa, wiadomości i myśli. Myślę, że ten maleńki cherubin jest doskonałym przykładem na to, dlaczego szczenięta z rozszczepem podniebienia i niepełnosprawne psy zasługują na szansę – napisała Leslie Bird, dyrektorka organizacji i nowa opiekunka małego awanturnika pod nagraniem.

Zobacz nagranie:

Źródło: animalchannel.com

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

Czytaj więcej >
czarne koty

Pozostałe

„Nie rozdzielajcie nas, przyniesiemy podwójne szczęście”

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

Czytaj więcej >

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >

Pozostałe

Hiszpańskie władze ograniczają żeglugę łodzi. Winne są agresywne zwierzęta

Czytaj więcej >

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >