Swiatzwierzat.pl
kot

YouTube/rm videos

Maleńki kotek próbuje napić się ze słomki. Słodkie wideo bije rekordy popularności

1 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Koty potrafią zaskoczyć swoim zachowaniem. Często wciskają się w niepożądane miejsca czy polują na nasze palce u stóp. Jednak kto słyszał o mruczku pijącym ze słomki? Okazuje się, że ten kociak postanowił nauczyć się picia w niecodzienny dla niego sposób.

Wideo z kociakiem zostało opublikowane na kanale RM Videos na YouTubie. Tam obejrzano je ponad milion razy, zachwycając się nad próbą złapania słomki przez kota. Pokazujemy Wam ten krótki filmik i gwarantujemy, że nic słodszego dziś nie zobaczycie.

Nauka kotka

Choć udomowione zostały 9500 tysiąca lat temu, wciąż zaskakują nas swoim zachowaniem. Koty, bo o nich mowa skrywają wiele tajemnic przed opiekunami. Większość ich zachowań została wyjaśniona, jednak niekiedy właściciele rozkładają ręce na łopatki, próbując zrozumieć swoje pupile. Właśnie dlatego Jackson Galaxy z programu pt. Kot z piekła rodem nie może opędzić się od zleceń. Jego program jest emitowany w wielu krajach, wszyscy chcą dowiedzieć się, co kryje się w głowie mruczków. 

Koty interesują się różnymi rzeczami znalezionymi w domu. Ciekawią je klucze, małe figurki, które można zrzucić czy sznurówki od butów, które można pogryźć. Choć większość dnia przesypiają, nie stanowiąc zagrożenia, kiedy się budzą potrafią nieźle człowiekowi dać w kość. Mruczki lubią, gdy się im usługuje lub, gdy zostawia się im ciekawe rzeczy na wierzchu, które mogłyby pogryźć, poślinić, poturlać.

Pewien malutki kociak nie potrafił przejść obojętnie obok słomki umieszczonej w szklance. Czworonogi najpierw ssą mleko matki, a kiedy podrosną korzystają z miski. Ten zwierzak zdecydował się jednak na inną metodę do picia. Skoro ktoś wymyślił słomki i człowiek z nich korzysta, to czemu on miałby tego nie robić?

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

[EMBED-3688]   

Wideo hitem w sieci

Wideo z kotkiem próbującym złapać słomkę w ciągu jednego dnia obejrzano ponad milion razy. Internauci zachwycili się jego aktywnością i determinacją do złapania słomki. Choć maluch nie mógł dobrze jej złapać, był przy tym bardzo słodki i uroczy.

- Ten kotek utrzymuje lepszą równowagę niż ja w moim całym życiu.- To jest powód, dla którego płacę za internet.- Dziękuję YouTube za polecenie tego - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z nami, że wideo jest przesłodkie?

Zobacz wideo:

[EMBED-4153]

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

Pam Pam

Koty

Kot urodził się z niezwykle rzadką wadą. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat

Czytaj więcej >
kotek

Koty

Myśleli, że uratowali niewidomego kota. Prawda ich zaskoczyła

Czytaj więcej >
Zaniedbany kot

Koty

Schorowany, bezdomny kot zapukał do okna kobiety. Była jego jedynym ratunkiem

Czytaj więcej >
Ulla u weterynarza

Koty

Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja jest bezcenna (WIDEO)

Czytaj więcej >
kot w oknie

Koty

Przestraszony kot nie wiedział, dlaczego został sam. Z pomocą przyszli policjanci

Czytaj więcej >
drzwi

Koty

Żona nakryła męża na nietypowej czynności z kotem. Wideo jest hitem w sieci

Czytaj więcej >