Swiatzwierzat.pl
Właścicielka psa

tiktok/kimkruk

Labrador zawłaszczył oszczędności swojej pani. Zdruzgotana kobieta pokazała dowody zbrodni

9 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Zdruzgotana opiekunka labradora pokazała dowody na to, że pies zawłaszczył wszystkie jej oszczędności. To, co zrobił z całą wypłatą wywołało u internautów współczucie i politowanie. Jeśli zaniedbujesz potrzeby swojego podopiecznego, szykuj się na nieplanowane wydatki. Posiadanie psa bywa równie zaskakujące, co kosztowne.

Każdy właściciel psa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pupil bywa - oczywiście wyłącznie w naszej ocenie - niegrzeczny. Historia wielokrotnie pokazała, że zwierzaki mogą zjeść rzeczy, które nigdy nie przyszłyby do głowy ich właścicielom. Większość z nich robi to w ramach zabawy, lecz niekiedy konsekwencje mogą nieść za sobą poważne problemy zdrowotne.

Labrador pogryzł oszczędności swojej pani

Kim Kruk udostępniła na swoim koncie na TikToku dowody zbrodni, której dopuścił się należący do niej czworonóg. Kobieta pokazała, co pupil zrobił z całą wypłatą w wysokości 2 tys. dolarów amerykańskich. Wystarczyła chwila nieuwagi a labrador zawłaszczył sobie oszczędności swojej opiekunki.

Podczas nieobecności swojej właścicielki znudzony pies znalazł sobie nietypową zabawkę. Otóż chciał pobawić się z banknotami, które kobieta pozostawiła na szafce. Szybko zdał sobie sprawę, że papierki z niemożliwymi do odczytania numerkami nie odpowiadają na jego zaczepki. W związku z tym zwierzak nie widział innego wyjścia, jak porwać je na tysiąc małych kawałków.

Jego zrozpaczona opiekunka o całej sprawie dowiedziała się już po fakcie i nie pozostało jej już nic innego, jak tylko płakać. Na filmie pokazała szczątki banknotów, które były porozrzucane na kanapie i stoliku kawowym w jej mieszkaniu. Zapłakana stwierdziła, że nie spodziewała się aż tak fatalnych w skutkach zniszczeń po powrocie po zaledwie dwugodzinnej nieobecności.

@kimkruk When you leave your lab alone for two hours and she manages to get to the cash on top of the table and ate about 2 grand…. Who wants her LMAO #labradorretriever #rip ♬ original sound - Kim

Filmik zyskał dużą popularność w sieci, jednak komentarze pod nim były bardzo zróżnicowane. Jedni internauci oburzyli się, że pies został sam, a właścicielka jest sama sobie winna, nie zapewniając mu odpowiedniej rozrywki, inny zaś szczerze współczuli autorce nagrania i rzucali pomysły, jak uratować gotówkę. Wśród internautów nie zabrakło osób, które po prostu śmiały się z zaistniałej sytuacji.

Uśmiechniety pies

Pies pozostał jedynym zwierzęciem bez rodziny. Gdy trafił do nowego domu, nie przestawał się "uśmiechać"

CZYTAJ DALEJ

Pies gryzie i niszczy

Gryzienie, a w konsekwencji niszczenie przedmiotów przez psa, to problem, z którym zmaga się wielu właścicieli czworonogów. Najczęściej robią to młode psy, którym rosną im zęby, co powoduje swędzenie dziąseł. Takie zachowanie obserwuje się również u osobników z nadmiarem energii. Oprócz tego, skłonność do zabierania cudzych przedmiotów może być wywołana także nudą, lękiem separacyjnym czy frustracją.

Pomijając oczywiście kwestie nudy, gryzienie jest naturalnym elementem psiego świata i instynktownym odruchem, który relaksuje zwierzę. Jeśli Twój pupil często broi i niszczy otoczenie, warto zaopatrzyć się w przystosowane do psich zębów zabawki. Dzięki nim będzie mógł on do woli zaspokajać tę potrzebę, a przedmioty i meble w domu pozostaną w nienaruszonym stanie.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Najbardziej puszyste rasy psów. Ich miękkie futerko wprawia w zachwyt, każdy chciałby takiego przytulić

Nie da się ukryć, że puszyste psy chciałoby się głaskać i przytulać na okrągło. Należy jednak pamiętać, że ich odpowiednia pielęgnacja jest wyjątkowo ważna. Oto psie rasy o wielkich sercach, które wyglądają jak pluszowe kuleczki. Niewątpliwie musiały znaleźć się w tym zestawieniu!

Zobacz galerię >

Jak dobrze pamiętasz imiona zwierzaków z bajek? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10

Truteń, obżartuch i śpioch z "Pszczółki Mai" to...

źródło: wamiz.it; zooart.com.pl

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Psy

Porzucił psa jak zabawkę, obok zostawił kartkę z dwoma słowami. Internauci aż drżą ze wściekłości

Czytaj więcej >

Psy

Starsza pani boi się wychodzić z domu przez psa sąsiada. Wypadek sprawił, że zmieniła zdanie

Czytaj więcej >

Psy

Nielegalna przechowalnia psów pod oknami urzędu gminy. Widok zwierząt poraził inspektorów

Czytaj więcej >

Psy

Bobi okrzyknięty najstarszym psem świata. Przebił konkurencję, jeszcze żaden pupil nie żył tak długo

Czytaj więcej >

Psy

Szczeniak zgubił drogę powrotną do domu, więc wpadł do kliniki. Wiedział, że może liczyć na weterynarza

Czytaj więcej >

Psy

Ukryła w domu kamerę, aby zobaczyć, co robi opiekunka do psów. Wkrótce zajęła się nią policja

Czytaj więcej >