Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Labrador zawłaszczył oszczędności swojej pani. Zdruzgotana kobieta pokazała dowody zbrodni
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 09.11.2022 14:24

Labrador zawłaszczył oszczędności swojej pani. Zdruzgotana kobieta pokazała dowody zbrodni

Właścicielka psa
tiktok/kimkruk

Zdruzgotana opiekunka labradora pokazała dowody na to, że pies zawłaszczył wszystkie jej oszczędności. To, co zrobił z całą wypłatą wywołało u internautów współczucie i politowanie. Jeśli zaniedbujesz potrzeby swojego podopiecznego, szykuj się na nieplanowane wydatki. Posiadanie psa bywa równie zaskakujące, co kosztowne.

Każdy właściciel psa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pupil bywa - oczywiście wyłącznie w naszej ocenie - niegrzeczny. Historia wielokrotnie pokazała, że zwierzaki mogą zjeść rzeczy, które nigdy nie przyszłyby do głowy ich właścicielom. Większość z nich robi to w ramach zabawy, lecz niekiedy konsekwencje mogą nieść za sobą poważne problemy zdrowotne.

Labrador pogryzł oszczędności swojej pani

Kim Kruk udostępniła na swoim koncie na TikToku dowody zbrodni, której dopuścił się należący do niej czworonóg. Kobieta pokazała, co pupil zrobił z całą wypłatą w wysokości 2 tys. dolarów amerykańskich. Wystarczyła chwila nieuwagi a labrador zawłaszczył sobie oszczędności swojej opiekunki.

Podczas nieobecności swojej właścicielki znudzony pies znalazł sobie nietypową zabawkę. Otóż chciał pobawić się z banknotami, które kobieta pozostawiła na szafce. Szybko zdał sobie sprawę, że papierki z niemożliwymi do odczytania numerkami nie odpowiadają na jego zaczepki. W związku z tym zwierzak nie widział innego wyjścia, jak porwać je na tysiąc małych kawałków.

Jego zrozpaczona opiekunka o całej sprawie dowiedziała się już po fakcie i nie pozostało jej już nic innego, jak tylko płakać. Na filmie pokazała szczątki banknotów, które były porozrzucane na kanapie i stoliku kawowym w jej mieszkaniu. Zapłakana stwierdziła, że nie spodziewała się aż tak fatalnych w skutkach zniszczeń po powrocie po zaledwie dwugodzinnej nieobecności.

@kimkruk When you leave your lab alone for two hours and she manages to get to the cash on top of the table and ate about 2 grand…. Who wants her LMAO #labradorretriever #rip ♬ original sound - Kim

Filmik zyskał dużą popularność w sieci, jednak komentarze pod nim były bardzo zróżnicowane. Jedni internauci oburzyli się, że pies został sam, a właścicielka jest sama sobie winna, nie zapewniając mu odpowiedniej rozrywki, inny zaś szczerze współczuli autorce nagrania i rzucali pomysły, jak uratować gotówkę. Wśród internautów nie zabrakło osób, które po prostu śmiały się z zaistniałej sytuacji.

Pies gryzie i niszczy

Gryzienie, a w konsekwencji niszczenie przedmiotów przez psa, to problem, z którym zmaga się wielu właścicieli czworonogów. Najczęściej robią to młode psy, którym rosną im zęby, co powoduje swędzenie dziąseł. Takie zachowanie obserwuje się również u osobników z nadmiarem energii. Oprócz tego, skłonność do zabierania cudzych przedmiotów może być wywołana także nudą, lękiem separacyjnym czy frustracją.

Pomijając oczywiście kwestie nudy, gryzienie jest naturalnym elementem psiego świata i instynktownym odruchem, który relaksuje zwierzę. Jeśli Twój pupil często broi i niszczy otoczenie, warto zaopatrzyć się w przystosowane do psich zębów zabawki. Dzięki nim będzie mógł on do woli zaspokajać tę potrzebę, a przedmioty i meble w domu pozostaną w nienaruszonym stanie.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: wamiz.it; zooart.com.pl