Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Labrador chciał się pobawić z psim przyjacielem z sąsiedztwa. W tym celu wykopał dół pod ogrodzeniem
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 16.08.2022 16:56

Labrador chciał się pobawić z psim przyjacielem z sąsiedztwa. W tym celu wykopał dół pod ogrodzeniem

Psy canva PRO
fot. tiktok.com/@kandi_with_an_i, sch198609 z Pixabay, canva.com

Właścicielka labradora przyłapała psiaka i jego przyjaciela podczas nietypowej zabawy. Zwierzak z sąsiedztwa tak bardzo próbował przedostać się na drogą stronę, że przekopał dół pod ogrodzeniem. Nawoływania opiekunki nie pomagały.

Labrador to jedna z najpopularniejszych ras, która charakteryzuje się masą energii, a także zabawnym usposobieniem. Nagranie udostępnione przez użytkowniczkę TikToka udowadnia, że pieski te mogą pochwalić się również niezwykłym sprytem. Krótki film stał się hitem w sieci.

Labrador próbował dokopać się do przyjaciela

Internet jest pełen uroczych nagrań ze zwierzętami w głównej roli. Tym razem użytkowniczka TikTok kryjąca się pod nazwą kandi_with_an_i pokazała jak jej pies i zwierzak z sąsiedztwa się ze sobą bawią. Czworonogi tak bardzo chciały znaleźć się po jednej stronie ogrodzenia, że wykopały głęboki dół.

Gdy właścicielka zauważyła labradora przedzierającego się na teren posesji, natychmiast zaczęła krzyczeć do zwierząt, by przestały. Psy jednak nie wydawały się zainteresowane nawoływaniami i kontynuowały swoją "zabawę".

Zachowanie zwierząt może bawić, jednak nie jest wcale takie dziwne. Stworzenie te potrzebują interakcji z innymi, a spotkania z innymi psami rozwijają ich inteligencję emocjonalną.

- Najlepszym sposobem na zaspokojenie potrzeb społecznych psa jest wyprowadzanie go codziennie, aby mieszać się z innymi psami lub zdobyć innego psa - tłumaczy dla Animal Wellness psi behawiorysta, dr Nicholas Dodman.

Internauci pokochali niegrzeczne psięta

Na daną chwilę wideo obejrzano ponad 1 mln razy i polubiono ok. 150 tys. razy. W komentarzach posypały się zachwyty ze strony rozczulonych internautów. Nikt nie mógł się złościć na zachowanie piesków.

- Musicie wybudować im drzwiczki dla drzwi, żeby mogły się bawić.

- Pozwólcie im się bawić.

- To samo wydarzyło się z moim psem i psem sąsiadów - czytamy.

Zobacz wideo:

@kandi_with_an_i #originalsoundtrack #goldenretriever #labradorretriever #puppylove #puppiesoftiktok #dog #dogsoftiktok #fence #stressedout #sam #lucy ♬ original sound - Kandi

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: newsweek.com

Tagi: Labrador