Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Kura z wyjątkowym talentem. Tego zazdrości jej wiele ludzi
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 18.02.2024 10:21

Kura z wyjątkowym talentem. Tego zazdrości jej wiele ludzi

utalentowana kura
utalentowana kura, źródło: youtube/TalentRecup

Jurorzy przecierali oczy ze zdumienia. Na scenie amerykańskiej odsłony programu “Mam talent” pojawiła się wyjątkowa kura. Jej występ wszystkich zachwycił. Nagranie ma ponad 3 miliony wyświetleń.

W programie wystąpiła niesamowita kura

Program “Mam Talent”, który doczekał się polskiej edycji, od wielu lat cieszy się ogromną popularnością w USA. Niezwykłe talent show gromadzi przed telewizorami rzesze fanów, którzy z utęsknieniem czekają na kolejny odcinek. W programie nie brakuje zachwycających występów, coraz częściej możemy oglądać też fantastyczne zwierzęta, które prezentują wiele sztuczek.

Do jednego z takich występów należy zaliczyć pokaz osobliwej kury. To niesamowite zwierzę posiada niezwykły talent. Nawet sam Simon Cowell, który jest najbardziej krytycznym z jurorów amerykańskiej wersji programu, nie mógł uwierzyć w to, co widzi. 

Kotka wróciła do domu z wężem na szyi. Kobieta musiała działać od razu Ratownicy wyrwali pumę z cyrkowego koszmaru. Po 20 latach odzyskała wolność

Jury oraz widownia nie dowierzali w to, co widzą. Kura otrzymała wielkie brawa

Kura wniesiona na scenę na rękach swojej właścicielki okazała się muzycznie uzdolniona. Gdy opiekunka zapowiedziała, że jej zwierzę, które jest bardzo inteligentne, wykona muzyczny utwór, zgromadzeni na widowni ludzie nie dowierzali w jej słowa. Po chwili jednak speszona dużą widownią kura zaczęła grać dziobem na pianinie. 

Jurorzy nie mogli uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Kura rozbawiła wszystkich oraz zebrała ogromne brawa i owacje na stojąco. Jeżeli kariera kury będzie się rozwijać, to może się okazać, że dla swojej właścicielki będzie kurą znoszącą złote jajka.

Nagranie ma miliony wyświetleń. Komentarzy nie brakuje

Pod zamieszczonym na oficjalnym profilu nagraniu posypały się komentarze. Film ma ponad 3 miliony wyświetleń, a występ uroczej kury nadal zachwyca.
 

  • Właśnie dlatego nie jem mięsa;
     
  • Nawet kura gra lepiej ode mnie;
     
  • To poruszyło moje serce! Cóż za wspaniały sposób, aby przemówić w imieniu tych wszystkich kurczaków i pokazać, że są czymś więcej niż tylko mięsem.

Część hodowców od dawna traktuje te zwierzęta jak okazy rzadkich ptaków. Najdroższy gatunek kury może kosztować nawet 8 tys. złotych. W wielu miejscach na świecie nadal panuje pogląd, że ptaki te posiadają nadprzyrodzone moce. Są więc dla ludzi bardzo cennym nabytkiem nie tylko ze względu na znoszone jajka.

 

Źródło: instagram/gottalentglobal