Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ludzie prześcigają się, by zaadoptować tę kotkę. Wszystko przez jej niezwykły wygląd
Marta Kulik
Marta Kulik 29.12.2019 20:08

Ludzie prześcigają się, by zaadoptować tę kotkę. Wszystko przez jej niezwykły wygląd

Kotka
ritely.com

Kotka wygląda tak niesamowicie, że chętni prześcigają się, by ją zaadoptować. Specjalnie dla niej ludzie są gotowi przejechać cały kraj i zrobią wszystko, aby została ich pupilem. W tymczasowym miejscu pobytu dostała już pewne imię, które mówi wiele na jej temat.

Niezwykła kotka została bohaterką wpisu opublikowanego przez kobietę, która przejęła się jej losem. Zobaczyła zwierzaka w klinice weterynaryjnej i nie mogła przejść obok niej obojętnie. Postanowiła pomóc, ale rzeczywistość przerosła jej najśmielsze oczekiwania.

Kotka: adopcja

Bezpańska, chora kotka trafiła do weterynarza prosto z ulicy. Została przywieziona przez lokalną organizację ratunkową. Kiedy zdjęcia trafiły do sieci, w ciągu kilku dni setki ludzi z całych Stanów Zjednoczonych i nie tylko wyraziły chęć adopcji.

Co ich tak zachwyciło? Niewiarygodnie zachwycające są… dziwnie ułożone uszy kota. Są tak rozłożyste i duże, że przypominają kultową postać z Gwiezdnych wojen. Z tego powodu mruczka już dostała imię – Yoda.

Jak adoptować kota?

Aby adoptować kota, trzeba udać się do schroniska i wypełnić dokumenty. Przygarnięcie zwierzęcia wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Pracownicy dokładnie muszą zapoznać się z właścicielem i ocenić, czy będzie dobrym opiekunem dla swojego pupila. Autorka wpisu podkreśla, że nie należy kierować się tylko tym, jak wygląda zwierzę.

Sprawdźcie lokalne schroniska. Gwarantuję, że nowy przyjaciel czeka tam na was. Yoda wygląda świetnie, ale wygląd to nie wszystko – czytamy na Facebooku.

Kobieta nie ukrywa, że jest zszokowana liczbą wiadomości, które dostała w ostatnich dniach. Historię kotki postanowiła wykorzystać w jak najlepszy sposób, dlatego zaapelowała do internautów, aby na własną rękę szukali zwierzaków, którym mogą pomóc. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie wyjątkowego pupila i będzie mógł zapewnić mu bezpieczny dom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KOTKA

Kotka wygląda nietypowo przez swoje uszy.

kotka

Imię Yoda mówi wszystko na jej temat.

kotka

Wszyscy chcieliby ją adoptować.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowite wyniki badań. Sierść psa kryje mniej bakterii niż broda mężczyzny
  2. Jamnik, który ma niezwykłe zdolności. Stał się ulubieńcem Internautów na całym świecie
  3. Chłopiec został zaatakowany przez psa. Trudno uwierzyć, kto ruszył na ratunek
  4. Szczeniak śpiewa przy akompaniamencie gitary. Wideo, które podbija sieć
  5. Wśród pand ukrywa się pies. Dla jednych niewykonalne, dla innych banał