Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Jamnik, który ma niezwykłe zdolności. Stał się ulubieńcem Internautów na całym świecie
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 29.12.2019 10:37

Jamnik, który ma niezwykłe zdolności. Stał się ulubieńcem Internautów na całym świecie

jamnik
instagram.com/harlso_the_balancing_hound

Jamnik ma pewną zdolność, której nikt nie spodziewał się po małym piesku. Jego właściciele odkryli ją zupełnie przez przypadek, kiedy zwierzę miało około dwóch lat. Teraz uwielbiają go setki tysięcy ludzi na całym świecie, obserwują go na Instagramie i innych mediach społecznościowych, by przyglądać się jego umiejętnościom.

Każdy z nas zabierał się chyba wytresowanie jakiegoś zwierzęcia. Nie jest to jednak wcale takie proste, jak może nam się w pierwszym momencie wydawać. Kiedy właściciele tego pieska próbowali nauczyć go jakichś sztuczek, zrozumieli, dlaczego jamnik to zazwyczaj zwierzę uważane za bardzo uparte. Po wielu próbach byli już prawie gotowi się poddać.

Jamnik ma niezwykłe zdolności

Piesek o imieniu Harlso trafił do swoich obecnych państwa 5 lat temu, kiedy to para dostała go w prezencie. Ci od razu pokochali psa, ale chcieli, żeby jamnik był dobrze wytresowanym, grzecznym zwierzątkiem. Niestety, żadne z nich nie było zbyt doświadczone w tym zakresie.

Paul Levery na próżno próbował przekonać swojego nowego psa, że słuchanie jego komend może być dobrą zabawą. Jamnik nie chciał nawet siadać na polecenie. Jego nowi właściciele z czasem poddali się w końcu i przestali podejmować nowe próby przemówienia pieskowi do rozsądku. To znaczy, aż do jednego dnia gdy Harlso właśnie skończył dwa lata.

Talent odkryty

O niezwykłej zdolności psa jego właściciele dowiedzieli się zupełnie przypadkiem. Któregoś dnia jego właściciel, znudzony, położył ciastko na głowie psa. Wtedy zdarzyło się coś, czego nikt nie przewidział. Jamnik zamarł z bezruchu i… nie ruszył się, dopóki przedmiot nie został zabrany z jego pyszczka.

Od tego czasu jamnik znany jest jako ‚Harlso, utrzymujący równowagę jamnik’. Jego niezwykłe popisy można zobaczyć na wszystkich jego kontach w mediach społecznościowych, jednak zdecydowanie najprężniej rozwija się Instagram.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jamnik

Ma niezwykły talent.

jamnik

Potraficie tak?

jamnik

Jamnik jest bardzo uzdolniony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Beata Tyszkiewicz nie lubi świętować Sylwestra. Dama wyjawiła ważny powód
  4. Tata samotnie wychowuje 7 dzieci. Tuż przed świętami zaczepił go nieznajomy i wywołał morze łez
  5. Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródła: wprost.pl