Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Najsmutniejszy kot na świecie. Widok nieszczęśliwych oczu chwyta za serce największych twardzieli
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 29.01.2020 15:44

Najsmutniejszy kot na świecie. Widok nieszczęśliwych oczu chwyta za serce największych twardzieli

Kot
instagram.com @lanlan731

Kotka w mgnieniu oka stała się prawdziwą gwiazdą. Swój ogromny sukces zawdzięcza wyglądowi, obok którego nie sposób jest przejść obojętnie. Zaszczytne miano najsmutniejszego kota na świecie nie przysługuje przecież każdemu futrzakowi. Widok nieszczęśliwych oczu chwyta za serce nawet najbardziej odpornych internautów.

Przyjęło się, że oczy są zwierciadłem duszy, które mówią całą prawdę o człowieku. Teoretycznie to prawda stara jak świat, która nie powinna podlegać żadnej dyskusji. Pewien kociak, który w sieci zyskał imponującą rzeszę odbiorców, jest jednak dowodem, że smutne oczka, wcale nie muszą być ściśle związane z trudnościami losu czy przykrymi doświadczeniami z przeszłości. Pomimo tego, że kotka wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanych właścicieli, jej wzrok rozrywa serce na milion kawałków.

Kotka ma najsmutniejsze oczy na świecie

Kotka o imieniu Luhu od jakiegoś czasu uznawana jest za prawdziwą gwiazdę Instagrama. Jej konto śledzi 162 tys. obserwatorów, a każde kolejne zdjęcie wywołuje ogromne poruszenie i lawinę komentarzy. Swoją popularność zawdzięcza oczom, którym niebywale trudno jest się oprzeć. Nie bez przyczyny nazwana została najsmutniejszym kotem świata.

Okazuje się jednak, że nie należy zbyt szybko dać się zwieść jej smutnemu i przepełnionemu bólem wyglądowi. Futrzak na co dzień jest szczęśliwym zwierzakiem, który swoją ogromną radością dzieli się z dwójką rodzeństwa Barher i Bardie.

Czy oczy mówią wszystko?

Teoretycznie tak to powinno wyglądać. Oczy są zwierciadłem duszy, z których bez trudu wyczytać możemy wszystkie emocje, troski i po wątpienia. Jednak kotka Luhu, która mieszka z ukochaną właścicielką w Pekinie, z bólem czy smutkiem ma raczej niewiele wspólnego.

Kociak jest naprawdę uroczy, a każdy, kto w sieci natrafi na jej konto, marzy o tym, by stać się jej szczęśliwym posiadaczem. Wystarczy jedno spojrzenie tego czworonoga, aby roztopić serce nawet najwytrwalszych i najbardziej nieczułych obserwatorów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka

Kotka ma najsmutniejsze oczy świata.

Kotka

Obok tego spojrzenia nie sposób jest przejść obojętnie.

Kotka

W sieci jest prawdziwą gwiazdą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak wyjęty z bajek Disneya
  2. Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczenięta są pięknymi i niebezpiecznymi zwierzętami
  3. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko
  4. Niewiarygodne, skrzyżowali jamnika z chihuachą. Szczeniaki wyglądają przecudownie

Tagi: Kotka koty oczy