Swiatzwierzat.pl > Koty > Kotek skutecznie utrudnił pracę policjantce, gdy mierzyła prędkość. "Nowy sprzymierzeniec kierowców"
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 21.09.2023 12:00

Kotek skutecznie utrudnił pracę policjantce, gdy mierzyła prędkość. "Nowy sprzymierzeniec kierowców"

Kotek przeszkodził policjantce w mierzeniu prędkości
Kotek przeszkodził policjantce w mierzeniu prędkości, fot. Twitter/Stop_Cham

Urocze wideo stało się hitem wśród internautów. Funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie miała w pracy bardzo ciekawy dzień. Podczas próby spisywania kierowców przekraczających prędkość, musiała zmierzyć się z nietypową przeszkodą. Maleńki kotek usiadł jej na ramionach i nie chciał z nich zejść. “Kot uratował paru przed mandatem” – śmieją się internauci.

Kotek przeszkadzał policjantce w pracy. "Nowy sprzymierzeniec kierowców"

Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Złotów nie może narzekać na nudę w trakcie służby. Ze względu na trwający właśnie Europejski Tydzień Mobilności policjanci przeprowadzają akcję pod nazwą „Żyj i ratuj życie”. Działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą “PRĘDKOŚĆ” mają zwrócić uwagę kierowców na bezpieczną i przepisową jazdę.

Mierzenie szybkości jazdy za pomocą “suszarki” przez jedną ze złotowskich policjantek skończyło się szybciej, niż zaczęło. Winowajcą całego zamieszania został maleńki kotek, który wskoczył na ramiona funkcjonariuszki i ani myślał z nich zejść. 

policjantka z kotkiem.jpg
Policjantka nie mogła wykonywać swoich obowiązków przez kotka, fot. Twitter/Stop_Cham
Poparzona twarz, uraz oka i skręcony kark. Działkowiec chciał pozbyć się kretów, wylądował w szpitalu

Maleńki kociak nie opuszczał policjantki spisującej kierowców. "Kilka mandatów mniej"

Kociak zdecydowanie utrudnił pracę policjantki. Kobieta trzymała w rękach ręczny radar, który miał mierzyć prędkość przejeżdżających aut, jednak mruczek ciągle zasłaniał jej pole widzenia. Na szczęście policjantka nie traciła dobrego humoru, a całe zdarzenie nakręcił jeden z kolegów z pracy.

Zaczynamy poniedziałek – napisała Komenda Powiatowa Policji w Złotowie.

Kociak nie planował opuszczać wygodnego miejsca siedzenia. Policjantce pozostało więc pogodzić się z obecnością futrzastego towarzysza i kontynuować pracę jakby nigdy nic.

Internauci żartują z nagrania policjantki ze Złotowa

Internauci nie żałowali sobie żartów, obok których znalazły się także słowa pochwały wobec uśmiechniętej policjantki. Niektórzy zasugerowali również, że teraz, kiedy już kot ją wybrał, musi go adoptować.

  • Kot uratował paru przed mandatem;
  • Uciekał przed psem;
  • Kot pomocnik. Śliczny;
  • Mam nadzieje, że ta piękna Pani policjantka ma już nowego domownika. Kot sam sobie wybrał swojego właściciela;
  • Kotek ewidentnie udowodnił, że przyjaźń międzygatunkowa istnieje.

Źródło: o2.pl, Facebook/Stop_Cham