Swiatzwierzat.pl > Koty > Kot wykorzystał podstęp, by wpuścili go do domu. Tak wytresował sobie "człowieki", spryciarz jakich mało
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 16.05.2023 16:04

Kot wykorzystał podstęp, by wpuścili go do domu. Tak wytresował sobie "człowieki", spryciarz jakich mało

rudy kot
reddit/almond0373

Użytkownik Reddita zamieścił w sieci nagranie z udziałem rudego kota, od którego aktorstwa mógłby się uczyć niejeden stary wyjadacz. Spryciarz opanował manipulację do perfekcji. Sprytnie wykorzystuje słabości swoich opiekunów, aby dostać to, czego chce. Materiał wideo bawi do łez.

Kto powiedział, że koty nie mogą być dobrymi aktorami? Choć mają opinię indywidualistów i lubią podążać własnymi ścieżkami, najprawdopodobniej ta rudego mruczka prowadziła prosto do domu. To, co robił, aby opiekunowie wpuścili go do środka, rozkłada na łopatki.

Rudy kot wyraźnie kuleje na jedną łapkę

Użytkownik Reddita, który udostępnił nagranie, widnieje w serwisie pod nazwą almond0373. Widzimy na nim smutnego mruczka, który stoi przed szklanymi drzwiami prowadzącymi prosto do domu. Z rozpaczą w oczkach zerka w kierunku właścicieli, podwijając przy tym jedną łapkę, a dla pełnego efektu cichutko pomiaukuje.

Wszystko mogłoby wskazywać na to, że kotek nabawił się kontuzji podczas pobytu na zewnątrz. Tak samo na początku myśleli jego opiekunowie, dopóki sytuacja nie zaczęła się nagminnie powtarzać.

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!

Znalazł sposób, by zmanipulować opiekunów

Właściciele kota czym prędzej wpuścili go do domu, by przyjrzeć się, co mu się stało. Nie spodziewali się jednak, że zaraz po przekroczeniu progu zwierzę zacznie poruszać się zupełnie normalnie. Wszystko wskazuje na to, że udawał ból łapki tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę ludzi i sprawić, żeby szybko wpuścili go do środka.

Kiedy sytuacja zaczęła powtarzać się coraz częściej, nikt nie miał już wątpliwości, że spryciarz opanował symulację bolącej łapki do perfekcji. Choć wszyscy wiedzą, że to jego stały numer, za każdym razem i tak otwierają mu drzwi, aby mógł odpocząć w domu.

Sprytny rudzielec nie jest jednyny

Pod udostępnionym materiałem wywiązała się dyskusja wśród internautów. Okazuje się, że ich pupilom również nie raz przydarzyła się podobna sytuacja. Wynika z tego, że czworonogi doskonale zdają sobie sprawę, jakim zachowaniem zyskają nasze współczucie. Choć opiekunowie znają ich przebiegłe sztuczki, koty wciąż zaskakują nas swoją kreatywnością.

- Też mam rudego kota. Jest taki sprytny, że czasem bywa aż przerażający. Rozumie więcej, niż pies - pisze jedna z komentujących.

- A Oskar wędruje do… - żartuje kolejna.

- Ładny, ale przebiegły - podsumowuje inny użytkownik sieci.

źródło: wamiz.pl

Tagi: Kot Nagranie
Pokazali, co funkcjonariusz wyprawiał z psem na lotnisku. Na wszystko patrzyli przerażeni pasażerowie
pies na lotnisku
Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym widać, jak ochroniarz obchodzi się z psem pracującym na lotnisku w Detroit. Nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że żaden opiekun czworonoga nie powinien szarpać zwierzęcia z taką siłą. Skandaliczne zachowanie mężczyzny odbiło się szerokim echem nie tylko wśród internautów, ale także nie umknęło również uwadze lokalnych polityków. Specjalnie wyszkolone psy pełnią bardzo ważną rolę podczas patroli na lotniskach. Niestety ten agent traktował swojego czworonożnego kompana na służbie w zatrważający sposób. Nie ma się co dziwić, że jego poczynanie wzbudziło oburzenie u tak wielu osób.
Czytaj dalej
Do schroniska trafiło kilkanaście porzuconych szczeniąt z różnych miotów. Zaskakujące, jak potraktowała je obca sunia
sunia i szczenięta w schronisku
Do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Atenach trafiło aż siedemnaście porzuconych szczeniąt. Ratownicy tego dnia znaleźli trzy mioty małych piesków, przy których nie było ani jednej mamy. Od razu zdali sobie sprawę, że walka o ich życie zdecydowanie nie będzie należała do najłatwiejszych.Kiedy maluchy znalazły się w schronisku, personel postanowił, że spróbuje niecodziennego rozwiązania. Otóż pracownicy wpadli na pomysł, aby zbliżyć szczenięta do karmiącej suni, która trafiła do nich jakiś czas temu. To jak zachowała się podczas ich pierwszego spotkania, nagrali, a następnie udostępnili w sieci. Aż trudno w to uwierzyć!
Czytaj dalej
Polecane