Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 13.05.2023 12:59

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!

plakat Meet my Buddies
Meet my Buddies

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies to nowa inicjatywa, która ma na celu połączenie wszystkiego, co najlepsze dla Waszych pupili - kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, u których zakupić będzie można zabawki, karmy, smaczki, akcesoria i wiele innych, fundacji i stowarzyszeń, które pomagają zwierzakom, a także słońca, letniego klimatu i idealnej lokalizacji w centrum Warszawy - na patio klubu Rakieta, przy ulicy Nowy Świat 4a w Warszawie. 

Na Meet my Buddies nie może zabraknąć żadnego miłośnika zwierząt. To doskonała okazja, aby nie tylko zaopatrzyć się w świetne gadżety dla milusińskich, ale także znaleźć nowych znajomych nie tylko dla nich, ale również dla siebie!

Meet my Buddies - targi rzeczy dla zwierząt już niebawem

Data: 20-21 maja 2023
Otwarcie: 12:00 - 19:00
Miejsce: Rakieta Klub (Nowy Świat 4a)
Wstęp: całkowicie FREE


W te dni Rakieta zamieni się w przestrzeń wypełnioną stoiskami dla Waszych Buddies - poznacie karmy, akcesoria, suplementy, olejki, porady i dużo więcej! Targi odbędą się zarówno w środku, jak i na zewnątrz lokalu, gdzie czekać będą na Was leżaczki i dużo słońca. Na miejscu prowadzona będzie też zbiórka charytatywna na pomoc bezdomnym i bardzo chorym zwierzakom!

"Przecież to zwykły kundel!". Sąsiadki pokazały co zostało po 2-letnim Diablo, te zdjęcia łamią serce

To okazja do poznania innych miłośników zwierząt

Targi Meet My Buddies mają na celu nie tylko zapoznanie Was z szeroką ofertą wystawców, ale także stworzenie społeczności osób, które kochają zwierzęta!


+ TAK, MOŻNA PRZYJŚĆ Z PIESKIEM ❤


MeetMyBuddies_1080x1920a (2).jpg

Nie może Was tam zabraknąć!

Patron medialnym całego wydarzenia został portal Świat Zwierząt, który będzie towarzyszył nam także przy kolejnych edycjach. 

Widzimy się 20-21 maja w patio Rakieta Klub (Nowy Świat 4a)!

Meet my Buddies.jpg

Tagi: Pies Polska
Powiesił szczenię na moście w Kłodzku. Brakuje słów, by opisać jego ból, zwierzę walczyło o każdy oddech
Pies powieszony na lince
Patrol policji z Kłodzka uratował półrocznego szczeniaczka, którego ktoś powiesił za szyję na barierce mostu. Zwisające na lince zwierzę nie było w stanie się oswobodzić i traciło już przytomność. Niebawem pupil trafił do kliniki weterynaryjnej. Ślady na szyi psa jasno wskazują, iż to nie pierwszy raz, kiedy sprawca podduszał stworzenie, o które powinien się troszczyć.Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, około godziny 1.40. Czysty przypadek sprawił, iż wracający z interwencji starszy posterunkowy Jakub Stoch oraz posterunkowy Jacek Stecyk zauważyli psa, którego anonimowy sprawca powiesił na moście na ulicy Kolejowej w Kłodzku.
Czytaj dalej
Peanut nie jest jak inne kocięta. Każdy, kto widzi jego pyszczek, nie może powstrzymać zdumienia, "To wojownik"
kotek Peanut
Poznajcie kocie dziecko o imieniu Peanut (pl. Arachid). Choć jest słodki jak masło orzechowe i wiedzie cudowne życie, początki jego historii wcale nie należały do najszczęśliwszych. Kociak musiał uporać się z ludzkimi uprzedzeniami i udowodnić, że pomimo wady rozwojowej jest pełnowartościowy i zasługuje na danie szansy.Choroby dotykają zwierzęta w każdym wieku, niemniej wrodzone wady rozwojowe i choroby dziedziczne to trudny temat zarówno dla hodowców i opiekunów, jak i lekarzy weterynarii. Jak informuje portal weterynaria.pl, w pewnych środowiskach lub w obrębie niektórych ras notowano wady rozwojowe nawet u blisko 20% kociąt. Kociak nazywany Peanut, wbrew własnej woli, stał się jednym z “wybrańców”.
Czytaj dalej