Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot wślizgnął się do lodówki z mięsem w supermarkecie. Straty liczone w tysiącach złotych
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 02.11.2021 01:00

Kot wślizgnął się do lodówki z mięsem w supermarkecie. Straty liczone w tysiącach złotych

Zdjęcie ilustracyjne: supermarket
unsplash/Kyle Mackie

W jednym z supermarketów w Rosji doszło do zdumiewającej sytuacji. Do wnętrza lodówki z mięsem wkradł się bezdomny kot. Zwierzak poczęstował się najróżniejszymi morskimi przysmakami, począwszy od suszonej ośmiornicy, a kończąc na kalmarach.

Sytuacja rozegrała się kilka lat temu w jednym z lotniskowych sklepów z delikatesami we Władywostoku. Osoby podróżujące w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia spostrzegły nietypową atrakcję. W jednej z lodówek znajdowało się żywe zwierzę.

Intruz w lodówce

Bezpański mruczek o rudym, pręgowanym futerku dopuścił się włamania i kradzieży na oczach świadków. Jak podają rosyjskie media, zwierzak, który przypadkowo zabłąkał się na lotnisko, wykorzystał nieuwagę pracowników.

Wiedziony smakowitym zapachem, obszedł wszelkie zabezpieczenia i niezauważenie dostał się do lady z rybami i owocami morza. Wówczas nic już nie mogło go powstrzymać przed rozpoczęciem iście królewskiej uczty.

Chociaż głodny kocurek został przyłapany na gorącym uczynku, ani trochę nie przejął się liczną widownią w postaci zdumionych klientów. W dalszym ciągu drapał opakowania z mięsem i radośnie pałaszował ich zawartość. Co zabawne, do gustu przypadły mu wyłącznie najdroższe produkty.

Kot zjadł owoce morza za 60 tysięcy rubli

Chociaż filmik z udziałem mruczącego degustatora mięsa rozweselił tysiące internautów, właścicielowi sklepu zdecydowanie nie było do śmiechu. Po niezapowiedzianej wizycie zwierzaka musiał wyrzucić całą zawartość lady rybnej o wartości około 60 000 rubli (około 3320 złotych).

Po tym, jak film obiegł media społecznościowe, pracownicy lotniska coraz częściej pytani są o sławnego podopiecznego. Wielu podróżujących opuszcza halę wylotów z nadzieją na to, że przed podróżą będą mogli nacieszyć oczy widokiem sprytnego złodziejaszka.

Jak podaje portal PrimaMedia, lotnisko otrzymało listy od dziesiątek zainteresowanych osób oferujących zwierzęciu dom. Jego dalszy losy pozostaję jednak nieznane.

Zobacz nagranie:

Źródło: youtube/ПримаМедиа ТВ

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!