Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot położył się w łóżeczku z dzieckiem. To był początek wielkiej przyjaźni
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 18:47

Kot położył się w łóżeczku z dzieckiem. To był początek wielkiej przyjaźni

Kot i dziecko
tiktok/klemmezoo

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, które podbiło serca tysięcy internautów. Przedstawia ono duet nierozłącznych przyjaciół - małego chłopca oraz puszystego, białego kota. Kompilacja słodkich momentów z ich życia potrafi rozczulić każdego. Aż trudno uwierzyć, od czego się to wszystko zaczęło.

Wielu rodziców pozwala na to, by zwierzęta towarzyszyły ich pociechom od pierwszych chwil życia. Za pomocą krótkiego filmu pewna mama postanowiła zrelacjonować najważniejsze momenty z życia jej synka oraz domowego pupila.

Mruczek stał się najlepszym przyjacielem dziecka

Nagranie opublikowane na kanale klemmezoo rozpoczyna się od sceny, w której biały kot podchodzi do leżącego w łóżeczku dziecka. Mruczek kładzie się delikatnie obok brzdąca i postanawia towarzyszyć mu w relaksie.

Ten prosty gest sprawił, że między chłopcem a zwierzakiem narodziło się niezwykła przyjaźń, która trwa po dziś dzień. Od tej pory kotek instynktownie wszedł w rolę opiekuna najmłodszego członka rodziny.

W kolejnych sekundach nagrania widzimy, że biały pupil nie odstępuje dziecka na krok i towarzyszy mu w najróżniejszych czynnościach - zaczynając od posiłków, oglądania telewizji a kończąc na zabawie. Co wydaje się szczególnie urocze, mruczek jest w stanie znieść nawet chlapanie wodą podczas kąpieli czy wożenie w wózku. Wszystko dla swojego małego przyjaciela!

Aby uspokoić potencjalnych krytyków takiego zachowania, w opisie pod filmikiem zawarto ważną informację. Rodzice podkreślają, że każda interakcja pomiędzy kotem a synkiem jest nadzorowana przez osoby dorosłe w trosce o ich wspólne bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Internauci zachwyceni, zewsząd spływają pochwały

Pod nagraniem pojawiła się masa pochlebnych komentarzy pod adresem rodziców malucha oraz samych bohaterów filmu. Internauci wyrazili swój zachwyt w komentarzach, chwaląc wzorowe podejście do zwierząt:

- Ogromny szacunek dla rodziców za to, jak wychowali malucha, aby nie zrobił kotu krzywdy. Zwierzęta potrafią się niesamowicie odwdzięczyć

- Naprawdę jestem zaskoczona, że to dziecko jest aż tak czułe i delikatne wobec zwierzaka

- Och, przecudowny widok. Rozpływam się patrząc, jak ten maluch delikatnie obchodzi się kotkiem

- To jest przesłodkie, także dlatego, że oni razem dorastają. Przyjaźń na całe życie

Rozczulające nagranie można obejrzeć na platformie Tiktok pod tym linkiem. A jak Wam podobają się filmy dokumentujące przyjaźń pomiędzy dziećmi a domowymi zwierzakami? A może sami wychowywaliście się wśród czworonogów?

Źródło: edziecko.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Kot Dziecko