Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Chwile grozy w życiu Shakiry. Piosenkarka została napadnięta przez stado dzików
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 30.09.2021 02:00

Chwile grozy w życiu Shakiry. Piosenkarka została napadnięta przez stado dzików

Shakira
instagram/shakira

Wścibscy fani i natrętni paparazzi to nie jedyne przeszkody w codziennym życiu Shakiry. Wokalistce przyszło zmierzyć się z zupełnie nowym wyzwaniem. Jak podaje BBC, podczas spaceru ze swoim 8-letnim synek piosenkarka została zaatakowana przez dziki. Zwierzęta usiłowały ukraść jej torebkę.

Wokalistka znana z takich przebojów jak "Hips Don't Lie", "Waka Waka" czy "Whenever, Wherever" podzieliła się na Instagramie niecodzienną historią ze spaceru. Nawet najwięksi fani kolumbijskiej gwiazdy nie mogli przewidzieć, co ją spotkało.

Shakira została napadnięta, oprawcami zwierzęta

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę. Podczas spaceru po słonecznej Barcelonie Shakira, a właściwie Shakira Isabel Mebarak Ripoll została zaniepokojona przez nietypowych "fanów". Nie chodziło wcale o autografy czy wspólne zdjęcia. Okazuje się, że we wspólnej przechadzce z synkiem przeszkodziło jej stado dzików. Jak relacjonuje dziennik BBC, rozwścieczone zwierzęta napadły na matkę z dzieckiem.

Chociaż wszystko wskazuje na to, że rodzinie nic się nie stało, nie można tego samego powiedzieć o torebce Shakiry. Na nagraniu wokalistka zbliża ją do kamery, chcąc pokazać fanom skalę zniszczeń wyrządzonych przez dzikich mieszkańców lasów i parków.

- Spójrzcie co dwa dziki, które zaatakowały mnie w parku, zrobiły z moją torbą. Chciały zabrać ją do lasu, w środku miałam telefon komórkowy. Zniszczyły wszystko - wyznała piosenkarka na filmie.

Syn jedynym świadkiem stoczonej walki

W trakcie nagrywanego wideo Kolumbijka woła swojego syna Milana. Chłopiec, którego piosenkarka doczekała się w 2013 roku z długoletnim partnerem Gerardem Pique, piłkarzem związanym z klubem FC Barcelona, miał widzieć całe zajście w parku.

- Milan, powiedz prawdę. Powiedz, jak twoja mama postawiła się dzikom - krzyczy piosenkarka na opublikowanym filmie.

Potomek sławnej pary nie wydaje się być zbyt rozmowny. Wychodzi do innego pokoju, nie potwierdzając zeznań swojej mamy.

Do sytuacji odniosło się BBC. Portal poinformował, że piosenkarka nie jest jedyną osobą, która doświadczyła nieprzyjemnej konfrontacji z dzikami grasującymi po Barcelonie. Tylko w 2016 roku tamtejsza policja otrzymała aż 1187 zgłoszeń dotyczących ataków dzików. Głównie dotyczyły one agresji wobec psów, wstrzymywania ruchu bądź wbiegania pod koła samochodów. 

Zobacz nagranie:

Źródło: tvn24.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!